Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Monoblok ECOPOWER R290 od Cooper&Hunter

Komfort użytkowania i cicha praca, w tym krótkim opisie można przedstawić pompę ciepła ECOPOWER R290 od firmy Cooper&Hunter, jest to pompa w wersji „Premium” serii urządzeń EVIPOWER.

Monoblok ECOPOWER R290 od Cooper&Hunter
Monoblok ECOPOWER R290 od Cooper&Hunter

Została stworzona przy użyciu najnowszych technologii stosowanych w pompach ciepła. Spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące wydajności, stabilności pracy oraz poziomu emisji hałasu.

Seria ECOPOWER R290 jako czynnik chłodniczy wykorzystuje propan, który jest o 30% bardziej wydajny od wcześniej stosowanego czynnika, a ponadto posiada sprężarki DC INVERTER.

Połączenie czynnika R290 pozwala pompie ciepła uzyskać temperaturę na wylocie do + 75 stopni.

R290 jako nowoczesny i ekologiczny czynnik chłodniczy, to propan o wysokiej czystości (C3H8), znajdujący zastosowanie w chłodnictwie. Urządzenie wyposażone w czynnik chłodniczy R290 przy prawidłowym użytkowaniu, jest całkowicie bezpieczne w działaniu.

Czynnik R290 przyczynia się do cichszej pracy sprężarek oraz posiada lepsze właściwości termodynamiczne, a zarazem w mniejszym stopniu wpływa na ubożenie warstwy ozonowej w porównaniu z tradycyjnymi produktami chłodniczymi. Ze względu na swoje doskonałe właściwości popularność tego czynnika staje się coraz większa. Z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie w różnego typu instalacjach oraz wykazuje się bezpieczeństwem użytkowania z uwagi na wysoką granicę palności.

Czynnik R290 ma niską wrażliwość na wilgoć i nie powoduje korozji, dzięki czemu może pracować w układach chłodniczych wyposażonych zarówno w hermetyczne, jak i półhermetyczne agregaty sprężarkowe.

W ofercie CooperHunter pompa ciepła z ekologicznym czynnikiem R290 to MONOBLOCK ECOPOWER R290

Bądź ekologiczny razem z Cooperhunter!

Źródło: cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz