Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Modena – nowa pompa ciepła marki De Dietrich

BDR Thermea Poland prezentuje nową pompę powietrze/woda monoblok Modena marki De Dietrich.

Modena - nowa pompa ciepła marki De Dietrich
Modena - nowa pompa ciepła marki De Dietrich

Modena to nowy szereg inwerterowych pomp ciepła powietrze-woda typu monoblok z zasilaniem jedno i trójfazowym. Modena charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem. Przy wykorzystaniu czynnika chłodniczego R32 wskaźnik ocieplenia globalnego GWP jest trzy razy niższy niż dla czynnika R410A. Oprócz wielu zalet, które charakteryzują ten innowacyjny produkt, przejście na czynnik R32 poprawia wydajność w trybie ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania c.w.u. Zaprojektowany dla i przez klientów marki, spełnia wszystkie potrzeby rynku nowobudowanych domów.

Reklama
oknonet.pl

Urządzenie ma wydajną pompę obiegową, która wraz z efektywnym sterowaniem sprawdza się w najbardziej wymagających instalacjach. Dzięki nowym logikom funkcjonowania oraz modułowości daje możliwość pracy w kaskadzie do 6 pomp ciepła, spełniając wymagania wielu komercyjnych instalacji.

Modena to także wysoka efektywność energetyczna. Modele 4/6/8/10 MR oraz 12/16 TR mają sezonową efektywność energetyczną A +++ przy ogrzewaniu niskotemperaturowym. Urządzenie pracuje w szerokim zakresie temperatur: temperatura zewnętrzna w trybie grzania do -25°C, temperatura zewnętrzna w trybie chłodzenia do +43°C. Pompa wytwarza c.w.u. o temperaturze do 65°C, umożliwia regulację temperatury wody w podgrzewaczu, sterowanie pompą cyrkulacyjną c.w.u. oraz integrację z instalacją solarną. Nadaje się do instalacji ogrzewania podłogowego oraz chłodzenia za pomocą klimakonwektorów.

Źródło: dedietrich.pl

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

WWW: www.dedietrich.pl 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz