Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Letnia trasa OCHSNER!

Za przyczepką pokazową firmy OCHSNER kolejne targi w plenerze. W ubiegły weekend doradcy handlowi z firmy OCHSNER uczestniczyli w XXIII Mazowieckich dniach Rolnictwa w Płońsku. Targi organizowane były przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Pomimo tego, że tematyka targów dotyczyła branży rolniczej, nasza przyczepka z instalacją pomp ciepła również przyciągnęła wiele zainteresowanych osób.

Letnia trasa OCHSNER!
Letnia trasa OCHSNER!

 

ooooooooooooooooooo

 

Pompy ciepła Ochsner z powodzeniem mogą być wykorzystywane również w rolnictwie m.in. do ogrzewania szklarni, hodowli ryb, uzyskania ciepła technologicznego dla mleczarni, ubojni czy browarów oraz wielu innych.

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

Firma OCHSNER to wieloletni lider technologii, innowacyjności i bezpieczeństwa oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Pierwsza siedziba rodzinnej firmy OCHSNER powstała już w 1872 roku w Bielsku. Obecnie pompy ciepła OCHSNER są produkowane wyłącznie w Austrii z najwyższej jakości komponentów. OCHSNER oferuje kompleksową ofertę produktów od 2 do 2500 kW ze źródeł ciepła: powietrze, grunt oraz woda. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak ogrzewanie i podgrzewanie wody użytkowej, pompy ciepła OCHSNER umożliwiają także chłodzenie domu, ogrzewanie basenu, integrację instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła, połączenie z Internetem, połączenie z systemem zarządzania budynkiem, tryb biwalentny z innymi wytwornicami ciepła i wiele innych. Dzięki przyszłościowym, energooszczędnym systemom grzewczym firma aktywnie angażuje się w ochronę środowiska i zasobów naturalnych, ze znaczącym sukcesem.

Letnia trasa OCHSNER!

Właściwą drogę można obrać, stawiając sobie jasny cel – Kari Ochsner jest dalekowzrocznym przedsiębiorcą z jasnymi przekonaniami. Jako wizjoner i motywator prowadzi on firmę rodzinną w piątym pokoleniu. Znając korzenie i 150-letnią historię, w przeciągu kilku lat na nowo, trwale i przyszłościowo nadał kierunek rozwoju firmie OCHSNER Wärmepumpen GmbH. Otwarta kultura przedsiębiorstwa i duch zespołowy mają dla niego równie ważne znaczenie co nieustanne zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego, klimatu i projekty społeczne.

prezes

 

OCHSNER SP. Z O.O.
Pod Fortem 19
31-302 Kraków
tel. +48 608 634 439
+48 662 107692
[email protected]
OCHSNER Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz