Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Kaskada pomp ciepła KITA

Kolejna zainstalowana i odpalona w Polsce kaskada pomp ciepła powietrze-woda KITA. Tym razem to 3 x 35kW pracujące na ogrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Kaskada pomp ciepła KITA
Kaskada pomp ciepła KITA

Urządzenia firmy TEMPLARI serii KITA R32 idealnie nadają się dla naszego, polskiego klimatu ponieważ są to urządzenia z wtryskiem pary SMART VAPOUR INJECTION. Potrafią one pracować z wysoką temperaturą zasilania instalacji nawet przy temperaturach zewnętrznych poniżej -20 stopni.

Nowy, dotykowy regulator kaskadowy MULTIKITA pozwala łączyć w jedną kaskadę do sześciu jednostek co przy największych pompach ciepła z tego typoszeregu daje nam 292kW.

Duży parownik z rozstawem lamel 2,5 mm to szybkie i sprawne odszranianie.

Pompy ciepła KITA są w naszym kraju instalowane od 2015 roku i jeśli montaż wykonuje Autoryzowany Instalator to możemy być pewni, że będą one pracować prawidłowo przez wiele lat. Zawsze warto zwracać uwagę na to żeby wybierać firmę instalacyjną z doświadczeniem i autoryzacją Producenta.

Firma TEMPLARI produkuje również pompy ciepła pracujące na czynniku R290 (do 40kW) które również świetnie nadają się do pracy kaskadowej.

Dodatkowo w ofercie firmy TEMPLARI możemy znaleźć urządzenia w wersji powietrze-powietrze przeznaczone do ogrzewania i chłodzenie hal produkcyjnych lub magazynów.

Zapraszamy do współpracy.

Rafał Przybyłowicz
V-Prezes Zarządu

HC Group sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 116, 31-340 Kraków
tel. +48 12 346 34 55
E-mail: [email protected]
www.homecomfort.com.pl
Facebook
You tube
Linkedin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz