Reklama
konferencjaeuropower.pl

KAISAI: pompy ciepła typu split z modułem hydraulicznym ze zbiornikiem C.W.U

Pompy ciepła z modułem hydraulicznym wyposażonym w zbiornik ciepłej wody użytkowej to nowość rozszerzająca typoszereg serii KAISAI split Arctic do 14 modeli o mocy grzewczej od 6 do 16 kW. Dzięki temu KAISAI posiada już w ofercie 23 różne konfiguracje pomp ciepła split i monoblok.

KAISAI: pompy ciepła typu split z modułem hydraulicznym ze zbiornikiem C.W.U
KAISAI: pompy ciepła typu split z modułem hydraulicznym ze zbiornikiem C.W.U [Źródło: kaisai.com]

Moduł występuje w dwóch wariantach pojemności: 190 i 240 l. Wyposażony jest we wbudowany zawór 3-drogowy i grzałkę wspomagającą, a kompaktowa konstrukcja jednostki sprawia, że powierzchnia zabudowy to jedynie 0,36 m². Zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika zapewnione jest dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej SUS 316L.

Wbudowany sterownik umożliwia obsługę urządzenia przez WiFi, aktualizację oprogramowania przez USB i zapisywanie ustawień pompy w pamięci przenośnej. Aplikacja mobilna ComfortHome pozwala na zdalne sterowanie temperaturą zasilania i ciepłej wody użytkowej, przełączanie stref oraz kontrolę zużycia energii elektrycznej.

Pompy ciepła KAISAI typu split można łączyć w kaskady do sześciu urządzeń, zyskując łączną moc 96 kW, a przy zastosowaniu komunikacji Modbus możliwe jest połączenie aż 16 urządzeń. Zarówno połączenie kaskadowe, jak i funkcja Modbus oferowane są w standardzie. Urządzenia posiadają również kompletną grupę bezpieczeństwa wraz z czujnikiem przepływu.

Źródło: kaisai.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz