.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

Jaką pompę ciepła kupić, aby mieć najniższe rachunki za ogrzewanie?

Zastanawiasz się jak ekonomicznie i ekologicznie ogrzać swój dom? W dobie kryzysu energetycznego, przy rosnących cenach węgla i gazu pompa ciepła to jedyna rozsądna alternatywa, która dostarcza ciepło do Twojego domu. Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystując zjawiska termodynamiczne uwalnia ciepło, dzięki któremu możliwe jest ogrzanie domu.

Jaką pompę ciepła kupić, aby mieć najniższe rachunki za ogrzewanie?
Jaką pompę ciepła kupić, aby mieć najniższe rachunki za ogrzewanie? [źródło: www.aiopower.pl]

 

Reklama
oknonet.pl

Pompa ciepła zużywa niewielkie ilości energii elektrycznej w stosunku do ilości wyprodukowanej energii cieplnej. Proponowane przez nas pompy ciepła to urządzenia niezawodne, które charakteryzuje bardzo wysoka sprawność. Na rynku dostępnych jest wiele modeli pomp ciepła, w większości pochodzących z rynków zagranicznych. Wszystkie prezentowane w katalogu pompy produkowane są w firmie AIO Power, na sprawdzonych, europejskich komponentach. Są w pełni przystosowane do polskich warunków atmosferycznych. Serwis i gwarancja realizowane są w naszej firmie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje urządzenie będzie serwisowane w najlepszy możliwy sposób, dzięki dostępowi do wszystkich części zamiennych. Rozszerzona gwarancja producenta obejmuje okres 10 lat. Projektowana żywotność komponentów – 25 lat!

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

 • Niski koszt użytkowania. Pompa ciepła to urządzenie bardzo wydajnie ogrzewające budynek.
 • Troska o środowisko. Jest to najbardziej ekologiczna forma ogrzewania budynków zastępująca z powodzeniem kotły grzewcze czy stare węglowe piece.
 • Wysoki poziom komfortu. Jest to urządzenie o wysokiej sprawności, nie wymagające specjalnej obsługi, w pełni zautomatyzowane.
 • Maksymalna oszczędność. Pompy ciepła są urządzeniami, na które przysługuje klientom dofinansowanie z programów rządowych, więc zakup ich jest jeszcze bardziej opłacalny.
 • Energooszczędne urządzenia klasy A+++ z innowacyjną funkcją QUICK DEFROST (szybkie rozmrażanie), co w porównaniu z konkurencyjnymi firmami sprawia, że nasze pompy ciepła mieszczą się w ścisłej czołówce światowych marek.
 • Bezobsługowe i innowacyjne w swojej konstrukcji, mogą być sterowane zdalnie w pełnym zakresie, za pomocą autorskiej, bezpłatnej aplikacji HPMASS.

Dzięki zastosowaniu komponentów wiodących producentów takich jak: Danfoss, Kelvion, Ebm Papst, Blachy Pruszyński, IQ Controls – pompy ciepła AIO Power wyróżniają się wysoką sprawnością, niezawodnością i bardzo długą żywotnością.

Zalety pomp ciepła AIO Power

 • Nowoczesna technologia
 • Polski serwis i gwarancja
 • 10 lat gwarancji producenta, projektowana żywotność komponentów – 25 lat
 • Polski projekt i produkcja
 • W 100% naprawialne, części dostępne od ręki
 • Customizacja: parametrów, wyglądu – dobór obudowy, grafiki linii AIO Art
 • Podzespoły najwyższej klasy
 • Wsparcie dla instalatorów
 • Do 50% dofinansowania w programie “Mój Prąd”

Nowoczesna technologia. Pompy ciepła zostały zaprojektowane przez zespół doświadczonych, polskich inżynierów, dzięki którym mamy pewność, iż urządzenia spełniają najwyższe wymagania i są najnowocześniejsze na rynku.

Nasze pompy są produkowane w AIO Power w Zabierzowie k/Krakowa. Dostępne są na terenie całego kraju i są idealnie dostosowane do warunków atmosferycznych panujących w naszym kraju. Posiadają szeroki zakres mocy  10-40 kW w porównaniu z innymi producentami a to z kolei sprawia, że możemy je dostosować do potrzeb i wymagań każdego Klienta. Pompy idealnie nadają się nowych oraz starych budynków, a także hal, zakładów produkcyjnych, bloków czy spółdzielni mieszkaniowych. W naszych pompach ciepła stosujemy najlepsze komponenty, oferowane przez wiodące światowe marki – Danfoss (Dania), Mitsubishi (Japonia), Ebm Papst (Niemcy), Kelvion (Polska), IQ Controls (Polska), Balchy Pruszyński (Polska). Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia doskonały system błyskawicznego odladzania (Quick Defrost). Dzięki temu pompa zużywa znacznie mniej energii niż urządzenia innych producentów i bardzo szybko wraca do trybu pracy. Pompy cechuje cicha praca (43-60 dB).

Istnieje również możliwość zamówienia urządzeń z linii UltraSilent o ekstremalnie niskim poziomie hałasu. W naszym asortymencie znajdują się także modele SAT (10-40 kW), wyposażone w skierowany ku górze wentylator. Dzięki takiej konstrukcji emitują hałas w niebo, a nie do okien naszych sąsiadów. Do połączeń chłodniczych komponentów w pompach ciepła stosujemy rury miedziane gięte w technologii CNC, co dodatkowo kompensuje wszelkie drgania. Pompy produkowane w AIO Power są pompami typu monoblock. Pompa ciepła dostarczona do klienta jest wypełniona fabrycznie czynnikiem chłodniczym, przetestowana i gotowa do użycia. Podłączenie elektryczne i wodne pompy ciepła do budynku może wykonać zwykły instalator bez uprawnień chłodniczych. Urządzenia z linii monoblok pracują ciszej, bo drgania układu chłodniczego nie przenoszą się do budynku. Produkujemy dedykowane do naszych pomp urządzenia: Hydrolink, Hydrotank, Multitank, dzięki którym możliwy jest szybszy, łatwiejszy i bardziej estetyczny montaż instalacji CO i CWU potrzebnych do podłączenia pompy ciepła.

Źródło: aiopower.pl

AIO Power Sp. z o. o.
ul. Krakowska 390
32-080 Zabierzów
tel: +48 602 580 120
e-mail: [email protected]
www.aiopower.pl
www.facebook.com/aiopower
www.linkedin.com/company/aio-power/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz