Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

HKS LAZAR – polski producent urządzeń grzewczych

Przedsiębiorstwo rodzinne, które stawia na nowoczesne podejście do ogrzewania.

Pompa ciepła HT 10
Pompa ciepła HT 10 [Źródło: hkslazar.pl]

HKS LAZAR jest jednym z wiodących producentów urządzeń grzewczych. Sieć ponad 400 firm partnerskich obejmuje swoim zasięgiem cały kraj, prowadzony jest także eksport do większości krajów europejskich. Korzenie kierowanego przez braci Lazar przedsiębiorstwa sięgają do roku 1937.

Firma opiera działania o swoje hasło przewodnie: nowoczesne urządzenia grzewcze, dużą wagę przywiązując do stosowania w swoich produktach innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jako jeden z pierwszych polskich producentów, HKS LAZAR, zastosował rozwiązania takie jak: ceramika w kotłach na paliwa stałe, sonda lambda w kotłach na pellet czy innowacyjne indukcyjne kotły na pellet oraz pompy ciepła powietrze – woda.

W ofercie firmy znajdują się m.in. kotły i piece na pellet, systemy wentylacyjne oraz pompy ciepła. Produkowana przez HKS LAZAR pompa ciepła HT 10 to model wysokotemperaturowej pompy ciepła powietrze – woda z naturalnym czynnikiem chłodniczym propan R290 o maksymalnej mocy grzewczej do 22,2 kW. Pompy ciepła na propan są dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie ekologię – w przypadku wycieku, propan ma niemal zerowy negatywny wpływ na środowisko.

Wszystkie wytwarzane przez firmę HKS LAZAR produkty spełniają wymogi ekologiczne jak klasa 5 czy Eco Design.

Źródło: hkslazar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz