Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Eploo – prosty i szybki dobór pompy ciepła

Eploo wyróżnia perspektywa doboru odpowiednich parametrów, dzięki możliwości przeprowadzenia audytu przygotowanego na podstawie normy PN–EN 12831:2006 oraz doświadczenia związanego z realizacją i obsługą inwestycji.

Eploo - platforma, która pozwala oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku
Eploo - platforma, która pozwala oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku [źródło: www.eploo.pl]

 

Eploo jest profesjonalną platformą, która w prosty i intuicyjny sposób pozwala oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku. Eploo umożliwia komunikację inwestora z wykwalifikowanym instalatorem, który wykona instalację zgodnie z obowiązującymi standardami i wytycznymi producentów, a także będzie posiadał:

  • wymagane uprawnienia
  • narzędzia
  • wiedzę niezbędną do zrealizowania inwestycji

 

Na stronie internetowej eploo.pl w kilku krokach możesz filtrować wedle indywidualnych oczekiwań. W prosty sposób dobrać idealny zestaw zawierający nie tylko pompy ciepła, ale również wszystkie elementy infrastruktury potrzebne do realizacji inwestycji i prawidłowego działania instalacji. Dodatkowo każdy zestaw zawiera schemat hydrauliczny zgodnie, z którym należy realizować inwestycję.

Skrupulatne wypełnienie audytu eliminuje problem określenia kosztów inwestycji i zapewnia kompleksową realizację zarówno inwestorom jak i instalatorom. Dla instalatorów przygotowano kilka przydatnych narzędzi takich jak audyt energetyczny, formularz ofertowy i system zarządzania sprzedażą (CRM). Zdobyte na przestrzeni kliku lat doświadczenie pozwala nam na dokonywanie różnorodnych modyfikacji systemu w celu dokładnego dopasowania funkcjonalności do potrzeb naszych klientów.

 

 

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500331
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploopl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz