Reklama
https://h2poland.com.pl/

Pompa ciepła recoCompact exclusive od Vaillant

recoCOMPACT exclusive to powietrzna pompa ciepła bez instalacji zewnętrznej

Pompa ciepła recoCompact exclusive od Vaillant
Pompa ciepła recoCompact exclusive od Vaillant [Źródło: vaillant.pl]

Pompa ciepła recoCOMPACT exclusive z wbudowaną wentylacją i zasobnikiem ciepłej wody użytkowej otrzymała  etykietę Green IQ. Etykietę otrzymują wyłącznie te produkty, które spełniają wymagania firmy w zakresie pracy w inteligentnej sieci i ekologicznych technologii.

Reklama
oknonet.pl

Pompa ciepła powietrze-woda recoCOMPACT exclusive opracowano do instalacji w nowych budynkach. W jednym urządzeniu zawarto ogrzewanie, chłodzenie, wentylację i zasobnik c.w.u. System fotowoltaiczny auroPOWER pozwala rozbudować instalację i samodzielnie produkować energię do jej zasilania.

Co więcej, pompa recoCOMPACT exclusive ma wbudowane urządzenie wentylacyjne. Układ wentylacji nawiewa świeże, zdrowe powietrze do domu. CO2 i wilgoć są wywiewane na zewnątrz, a kurz i pyłki filtrowane (filtr klasy F7) ze świeżego powietrza. Wentylacja zapobiega rozwojowi pleśni i sprzyja zachowaniu substancji budynku w dobrym stanie.

W pompach recoCOMPACT exclusive wszystkie podzespoły są zabudowane w jednym urządzeniu – pozwala to lepiej wykorzystać powierzchnię użytkową. System może być ustawiony w niewielkiej odległości od ściany. Serwis jest prowadzony od przodu, wobec czego można efektywnie wykorzystać przestrzeń obok pompy. Do wymiany powietrza w pompie ciepła recoCOMPACT exclusive są potrzebne tylko dwa otwory w ścianie zewnętrznej.

Konfigurację instalacji i sterowanie pompą można poprowadzić za pomocą bezpłatnej aplikacji multiMATIC – umożliwia ona sterowanie instalacją za pomocą telefonu.

Źródło: vaillant.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz