Reklama
http://www.multitherma.com/

Chcesz wymienić stary kocioł na pompę ciepła i szukasz dofinansowań? Sprawdź jak otrzymać dodatkowe środki!

Wymiana starych pieców i kotłów na nowoczesne pompy ciepła lub hybrydowe pompy ciepła często wiąże się z wysokimi kosztami, które mogą zniechęcić do wymiany. Pomimo dostępnych dotacji rządowych i ulg podatkowych, niektórzy mogą nadal czuć finansowy dyskomfort.

Chcesz wymienić stary kocioł na pompę ciepła i szukasz dofinansowań? Sprawdź jak otrzymać dodatkowe środki!
Chcesz wymienić stary kocioł na pompę ciepła i szukasz dofinansowań? Sprawdź jak otrzymać dodatkowe środki!

W obliczu rosnących cen energii i potrzeby dbałości o środowisko, znalezienie dostępnego finansowo rozwiązania staje się kluczowe. Istnieją rządowe dofinansowania, jak program Czyste Powietrze czy Mój Prąd, które pomagają sfinansować to przedsięwzięcie.

 

A czy wiesz, że możesz uzyskać dodatkowo nawet do 4207 zł za wymianę starego źródła ciepła na pompę ciepła lub hybrydową pompę ciepła? Przeczytaj, jak to zrobić!

Dodatkowe, bezzwrotne dofinansowania z Immergas

Immergas nawiązał współpracę z firmą EnMS, która działa na rynku od 2010 roku i zajmuje się przede wszystkim poprawą efektywności energetycznej.

Nasz Partner oferuje dodatkowe wsparcie przy wymianie źródła ciepła na pompę ciepła. Jest to bezzwrotne dofinansowanie do wymiany ogrzewania, pochodzące ze środków podmiotów zobowiązanych. Przyznawane jest na wymianę przez odbiorcę końcowego dotychczasowego źródła ciepła. Wykorzystując program bezzwrotnych dofinansowań, masz możliwość uzyskania aż do 2207 zł dodatkowej dopłaty przy zakupie naszych pomp ciepła lub hybrydowej pompy ciepła. Dodatkowo promocja Kupujesz zyskujesz organizowana przez Immergas daje możliwość otrzymania premii 2000 zł, czyli razem nawet 4207 zł.

Dla kogo bezzwrotne dofinansowanie i promocja?

Odbiorcami bezzwrotnych dofinansowań mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które modernizują swoje instalacje grzewcze.

Promocja Immergas jest skierowana wyłącznie do użytkowników końcowych.

Jeśli skorzystasz z bezzwrotnego dofinansowania z Immergas lub promocji możesz starać się również o środki z innych programów wsparcia wymiany źródeł ciepła takich jak: “Czyste powietrze”, “Mój prąd” i zwiększyć sumę swojego dofinansowania do wymiany ogrzewania. Firma EnMS Polska oferuje również profesjonalną pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozostałych dofinansowań.

Sprawdź, jak otrzymać nawet 4207 zł dodatkowo:

Prosty schemat działania!

  • Krok 1. Wejdź na stronę https://zwrotzapiec.pl/Immergas.
  • Krok 2. Wypełnij formularz kontaktowy.
  • Krok 3. Doradca EnMS skontaktuje się z Tobą w celu podpisania umowy na dofinansowanie. EnMS wypłaca dofinansowanie w ciągu 30 dni od momentu zakończenia inwestycji i złożenia kompletnej dokumentacji.
  • Krok 4. Po zakupie hybrydowej pompy ciepła lub pompy ciepła Immergas i otrzymaniu FV rejestrujesz zakup na zyskujzimmergas.pl, podając numer seryjny i dane z FV. W ciągu 14 dni na Twoje konto trafia 2000 zł.

Pamiętaj, umowę o bezzwrotne dofinansowanie należy podpisać przed rozpoczęciem modernizacji.

Źródło: Immergas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz