.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

alpha innotec – 20 lat specjalizacji w pompach ciepła

alpha innotec jest marką, która w dystrybucji pomp ciepła stawia na równowagę pomiędzy ekologią i ekonomią.

alpha innotec
alpha innotec [Źródło: alpha innotec]

Powstała w 1998 roku niemiecka marka od początku specjalizowała się w wybranym segmencie produktów-pompach ciepła. Dzięki konsekwentnej polityce rozwoju, innowacjom, rozwiązaniom technicznym, a także właściwym reakcjom na sygnały płynące z rynku marka od 20 lat jest obecna na rynku. Alpha innotec należy obecnie do ait-deutschalnd GmbH – grupy największych europejskich producentów pomp ciepła.

Reklama
oknonet.pl

Produkty marki alpha innotec:

  • gruntowe pompy ciepła serii alterra,
  • powietrzne pompy ciepła serii alira,
  • gruntowe pompy ciepła do zastosowań profesjonalnych serii alterra pro,
  • powietrzne pompy ciepła do zastosowań profesjonalnych serii alira pro.

Szeroki asortyment produktów gwarantuje dopasowanie oferty do zróżnicowanego klienta, potrzebnego zastosowania i każdej wielkości obiektu. Współpraca z innymi producentami sektora energii odnawialnej (PV ready, Smart Grid Ready) dodatkowo poszerza możliwość pracy i regulacji pompy ciepła alpha innotec. Dzięki jednemu regulatorowi (Luxtronik 2) można sterować ogrzewaniem, chłodzeniem, energią z paneli słonecznych, temperaturą wody w basenie itp.

Przedstawiciele marki podkreślają, iż w Szwajcarii, gdzie co trzeci dom posiada pompę ciepła, a ich zastosowanie w nowych domach wynosi 80%, alpha innotec jest najczęściej wybieraną marką.

Źródło: alphainnotec.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz