Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

TopVac firma działająca na terenie polski od ponad 20 lat

TopVac to firma specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu odkurzaczy centralnych, rekuperacji, pomp ciepła oraz klimatyzacji. Jest wyłącznym importerem marek Duovac, Husky i Saniflo w Polsce. Od ponad 20 lat dostarcza na polski rynek systemy centralnego odkurzania kanadyjskiego producenta NUERA AIR oraz jest właścicielem i dystrybutorem maki Greenline.

TopVac firma działająca na terenie polski od ponad 20 lat
TopVac firma działająca na terenie polski od ponad 20 lat [źródło: www.topvac.pl]

-Od ponad dwóch dekad rozwoju marki TopVac oferują klientom wiedzę i doświadczenie. Firma uruchomiła biuro projektów, serwis firmowy, wraz z mobilną ekipą serwisową. Rozbudowała oraz cały czas unowocześnia własny magazyn firmowy. Szybkość i jakość obsługi stała się priorytetem, co potwierdzają zadowoleni klienci, z którymi współpracują od bardzo wielu lat. TopVac doradza przy doborze tylko sprawdzonego sprzętu i rozwiązań i oferuje pełną opiekę posprzedażową.

Oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego, a także obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Rozwiązania TopVac z zakresu rekuperacji obejmują zaawansowane technologicznie jednostki centralne od kilkuset do kilku tysięcy metrów sześciennych. Firma jest właścicielem marki TopAir Ventylation, w której skład wchodzą kompletne systemy instalacyjne z certyfikatem na bakteriobójczość oraz system metalowy z klasą szczelności.

Pompa ciepła 
Rosnąca świadomość ekologiczna przekłada się na coraz większe zainteresowanie inwestorów odnawialnymi źródłami energii. Pompa ciepła TopVAC to urządzenie grzewcze najnowszej generacji, dzięki któremu możemy efektywnie pozyskiwać ciepło z powietrza i wykorzystywać je do ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. Największym atutem oferowanego rozwiązania jest krajowa produkcja – jako urządzenie zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane w Polsce pompa TopVAC doskonale sprawdza się w lokalnych warunkach klimatycznych, zapewniając wysoką wydajność także w niskich temperaturach.

Rekuperacja
Obecne wymogi energooszczędności skłaniają do poszukiwania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w procesie budowy domu. Jednym z systemów, który obniża zużycie energii i jednocześnie znacząco podnosi komfort życia jest rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zapewniająca ciągłą wymianę powietrza. Składa się ona z przewodów instalacyjnych do dystrybucji powietrza oraz odpowiednio dobranego urządzenia.

Rekuperacja decentralna
Dobra wentylacja znaczy więcej niż tylko świeże powietrze. Jest podstawowym warunkiem komfortowego mieszkania. Powietrze do oddychania zawierające tlen łagodzi objawy stresu i poprawia ogólne samopoczucie.

Klimatyzacja
Klimatyzacja jest to urządzenie przetwarzające powietrze w pomieszczeniu, jej zadaniem jest utrzymanie żądanej temperatury oraz wilgotności powietrza. Klimatyzacja znacząco podnosi komfort w domu i miejscu pracy, tworząc mikroklimat w pomieszczeniu. Klimatyzator może również pracować w sposób odwrotny jako ogrzewanie w okresach przejściowych, kiedy nie mam jeszcze potrzeby włączania ogrzewania głównego.

TopVac zapewnia błyskawiczną realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny. Sieć dystrybucji obejmuje całą Polskę. Firma zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a zadowolenie klientów stawiają na pierwszym miejscu, dlatego każdego dnia TopVac dokłada wszelkich starań, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

TopVac firma działająca na terenie polski od ponad 20 lat

Źródło: topvac.pl 

TopVac Sp. z o.o.
Moderska 1A,
62-060 Zamysłowo
tel. 618177043
e-mail: [email protected]
www.topvac.pl
www.facebook.com/TopVac

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz