.
Reklama
https://ecoflow.com
.

Tesla będzie sprzedawać dachy słoneczne tylko z baterią Powerwall

Firma Elona Muska zmienia sposób sprzedaży dachu słonecznego i paneli słonecznych. Od przyszłego tygodnia firma będzie sprzedawać swoje produkty tylko w pakiecie z baterią Powerwall.

Tesla będzie sprzedawać dachy słoneczne tylko z akumulatorem Powerwall
Tesla będzie sprzedawać dachy słoneczne tylko z akumulatorem Powerwall [Źródło: msn.com]

Tesla Solar Panels & Solar Roof będą sprzedawane jako integralny produkt z baterią Powerwall. Powerwall to bateria, która magazynuje energię, wykrywa przerwy w dostawie prądu i automatycznie staje się źródłem energii w domu w przypadku awarii zasilania sieciowego.

Reklama
oknonet.pl

Bateria będzie łączyła się tylko między licznikiem mediów, a głównym panelem wyłącznika domu, umożliwiając prostą instalację i bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych podczas przerw w dostawie energii.

Elon Musk poinformował również, że oprogramowanie Powerwall zostanie poddane aktualizacji w przyszłym miesiącu, obiecując, że Powerwall 2 ma “lepszą niż reklamowano” stałą i szczytową moc. Teraz, gdy ma wystarczającą ilość danych operacyjnych, Tesla może odblokować te wyższe możliwości. Musk twierdzi, że wzrost mocy może być większy niż 50% w temperaturze otoczenia 30 stopni Celsjusza.

Źródło: msn.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz