Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Pożyczka z częściowym umorzeniem na pompy ciepła i PV dla firm

Wielu przedsiębiorców nie wie, że na inwestycje związane z instalacją fotowoltaiki oraz pompy ciepła dla klientów biznesowych, można otrzymać preferencyjną pożyczkę z częściowym umorzeniem.

Pożyczka z częściowym umorzeniem na pompy ciepła i PV dla firm
Pożyczka z częściowym umorzeniem na pompy ciepła i PV dla firm [Źródło: funduszerozwojowe.eu]

Oprocentowanie różni się regionalnie i wynosi od 1,5% do 3,5%. To bardzo dobra cena, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną inflację, ponad 5%. W zależności od województwa, poziom umorzenia pożyczki może wynieść od 10 do 40%.

Przy odpowiednio skonstruowanej umowie z wykonawcą, klient (firma) może w całości sfinansować inwestycję z pożyczki, nie angażując w ogóle środków własnych. Jest to forma finansowania, która spotyka się ze sporym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, ale trudno jest im samodzielnie opracować dokumentację i ubiegać się o te fundusze.

Natomiast dla firm instalacyjnych, informacja, że mogą pomóc klientowi zdobyć takie finansowanie, może być kluczowa i spowodować, że klient wybierze właśnie ich ofertę. Zyskują więc przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do współpracy firmy instalacyjne. Pomożemy w pozyskiwaniu środków z programów UE oraz krajowych. Obsłużymy kompleksowo Państwa klientów w powyższym zakresie. Dzięki temu będą mieć Państwo dodatkowe argumenty sprzedażowe i wsparcie, nie angażując przy tym swoich pracowników i nie poświęcając na to dodatkowego czasu.

Źródło: funduszerozwojowe

Wojciech Gębura
tel. 579 553 089
e-mail: [email protected]

funduszerozwojowe.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz