Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska

Photomate wspiera rozwój EV Klub Polska, dołączając do grona partnerów strategicznych klubu. Marka coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na europejskim rynku, zwiększając również aktywność w Polsce oraz rozwijając ofertę z zakresu kompleksowego zarządzania energią elektryczną oraz ładowania EV. Wspólne projekty umożliwią rozwój obu organizacji i przyczynią się do wsparcia sektora elektromobilności w Polsce.

Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska
Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska

Od 2008 roku Photomate dostarcza falowniki do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Celem Photomate jest dostarczanie inteligentnych i niezawodnych urządzeń fotowoltaicznych z maksymalnym wsparciem technicznym dla klientów w Europie Środkowej, Wschodniej, Północnej, Kaukazie i Azji Środkowej.

Photomate oferuje także szereg bezpłatnych oraz odpłatnych usług po- i przed-sprzedażowych oraz szkoleń, które w dużej mierze świadczone są w KEZO Centrum Badawczym PAN, online lub telefonicznie przez doświadczonych specjalistów technicznych.

Cieszy mnie możliwość współpracy z EV Klub Polska, w ramach której możemy integrować się z wiodącymi markami z całego łańcucha wartości w elektromobilności. Naszym głównym celem jest zaprezentowanie naszych ładowarek samochodowych, które idealnie wpisują się w tematykę EV Klub. Przy okazji możemy również zaproponować nasze rozwiązania w zakresie falowników i magazynów energii do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Jestem przekonany, że będzie to inspirująca współpraca dla nas wszystkich – Tomasz Żach, Country Manager, Photomate Polska

EV Klub Polska to pierwszy i największy w Polsce klub właścicieli i użytkowników pojazdów elektrycznych (5 000 użytkowników), który zabiega o kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowania pojazdów zeroemisyjnych. EV Klub Polska jest również jednym z współzałożycieli Global EV Drivers’ Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników samochodów elektrycznych z całego świata.

EV Klub Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz