.
Reklama
https://powermeetings.eu/
.

Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska

Photomate wspiera rozwój EV Klub Polska, dołączając do grona partnerów strategicznych klubu. Marka coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na europejskim rynku, zwiększając również aktywność w Polsce oraz rozwijając ofertę z zakresu kompleksowego zarządzania energią elektryczną oraz ładowania EV. Wspólne projekty umożliwią rozwój obu organizacji i przyczynią się do wsparcia sektora elektromobilności w Polsce.

Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska
Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska

Od 2008 roku Photomate dostarcza falowniki do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Celem Photomate jest dostarczanie inteligentnych i niezawodnych urządzeń fotowoltaicznych z maksymalnym wsparciem technicznym dla klientów w Europie Środkowej, Wschodniej, Północnej, Kaukazie i Azji Środkowej.

Reklama
oknonet.pl

Photomate oferuje także szereg bezpłatnych oraz odpłatnych usług po- i przed-sprzedażowych oraz szkoleń, które w dużej mierze świadczone są w KEZO Centrum Badawczym PAN, online lub telefonicznie przez doświadczonych specjalistów technicznych.

Cieszy mnie możliwość współpracy z EV Klub Polska, w ramach której możemy integrować się z wiodącymi markami z całego łańcucha wartości w elektromobilności. Naszym głównym celem jest zaprezentowanie naszych ładowarek samochodowych, które idealnie wpisują się w tematykę EV Klub. Przy okazji możemy również zaproponować nasze rozwiązania w zakresie falowników i magazynów energii do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Jestem przekonany, że będzie to inspirująca współpraca dla nas wszystkich – Tomasz Żach, Country Manager, Photomate Polska

EV Klub Polska to pierwszy i największy w Polsce klub właścicieli i użytkowników pojazdów elektrycznych (5 000 użytkowników), który zabiega o kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowania pojazdów zeroemisyjnych. EV Klub Polska jest również jednym z współzałożycieli Global EV Drivers’ Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników samochodów elektrycznych z całego świata.

EV Klub Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz