Reklama
https://h2poland.com.pl/

O firmie instalacyjnej Pro-Instal z Nowego Sącza

Siedziba firmy instalacyjnej Pro-Instal znajduje się w Nowym Sączu. Firma ma wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej związanej z hydrauliką oraz ogrzewaniem. Pro-Instal wciąż rozwija swoje kompetencje, aby móc nieustannie świadczyć usługi instalacyjne na najwyższym poziomie.

O firmie instalacyjnej Pro-Instal z Nowego Sącza
O firmie instalacyjnej Pro-Instal z Nowego Sącza

Firma ma rozległą wiedzę na temat montowanych urządzeń, czyli pomp ciepła czy też kotłów gazowych, dlatego gwarantuje też rzetelne doradztwo w doborze komponentów zgodnych z zapotrzebowaniem do konkretnej instalacji.

Reklama
oknonet.pl

Zawsze działamy terminowo i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, również firmowych, dla których możemy podjąć się wykonania na przykład instalacji przemysłowych.

Duże znaczenie ma dla Pro-Instal również dbałość o środowisko, dlatego firma oferuje montaż ekologicznych źródeł ogrzewania w ramach programu Czyste Powietrze.

Świadczymy usługi instalatorskie w zakresie hydrauliki oraz centralnego ogrzewania. Zajmujemy się także instalacjami przemysłowymi. Specjalizujemy się przede wszystkim w technologiach gwarantujących energooszczędność, a także niewpływających negatywnie na zanieczyszczenie środowiska. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Korzystamy z komponentów oraz urządzeń znanych oraz cenionych producentów, dlatego wykonywane przez nas instalacje wyróżniają się długą żywotnością, a także niskim ryzykiem wystawienia awarii.

W ofercie firmy instalacyjnej Pro-Instal znajdują się:

 • Instalacje wod-kan i c.o.

Zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Podejmujemy się budowy kotłowni od podstaw, jak również modernizacji dotychczas stosowanych rozwiązań grzewczych w domach jednorodzinnych. Jesteśmy gotowi wykonać między innymi montaż:

 1. kondensacyjnych kotłów gazowych,
 2. kotłów pelletowych,
 3. kotłów na ekogroszek,
 4. ogrzewania podłogowego,
 5. paneli fotowoltaicznych,
 6. pomp ciepła typu powietrze-woda.

Dysponujemy szeroką wiedzą na temat nowoczesnych technologii grzewczych oraz hydraulicznych – na przykład stacji uzdatniania wody – i korzystamy z dobrej jakości, oszczędnych urządzeń. Jesteśmy w stanie rzetelnie pomóc ci w doborze optymalnego rozwiązania do twoich potrzeb, abyś zyskał realne oszczędności, jeśli chodzi o rachunki.

 • Usługi instalatorskie dla przemysłu

Nasze usługi instalatorskie świadczymy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Zajmujemy się montażem instalacji związanych między innymi z:

 1. ciepłem technologicznym,
 2. sprężonym powietrzem,
 3. gazem,
 4. wodą stosowaną w procesach produkcyjnych,
 5. odprowadzaniem zanieczyszczeń.

Specjalizujemy się w dziedzinie hydrauliki przemysłowej dla zakładów o różnym profilach produkcyjnych. Zakres prac, a także ich koszt zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. Ze swojej strony możemy zapewnić rzetelne podejście do powierzonego nam zlecenie, a także jego terminowe ukończenie. Zapraszamy do współpracy!

Poznaj naszą ofertę:

Montaż kotłów gazowych

kotly gazowe 04

Montaż pomp ciepła

pompy 1

Instalacje przemysłowe

instalacje kotly przemyslowe 13

Kotłownie przemysłowe

instalacje kotly przemyslowe 16

Pro-Instal Dominik Pietruszka
ul. Św. Heleny 56
33-300 Nowy Sącz
tel: 515 699 998
email: [email protected]
www: www.proinstalpietruszka.pl
facebook: www.facebook.com/proinstaldominikpietruszka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz