Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Menlo Electric nawiązuje współpracę z TSUN i dodaje innowacyjne mikrofalowniki do oferty

Firma Menlo Electric nawiązała współpracę z TSUN, pionierem w zakresie rozwoju mikroinwerterów o dużej mocy. Menlo zajmie się dystrybucją produktów w Europie.

Menlo Electric nawiązuje współpracę z TSUN i dodaje innowacyjne mikrofalowniki do oferty
Menlo Electric nawiązuje współpracę z TSUN i dodaje innowacyjne mikrofalowniki do oferty [źródło: www.menloelectric.com]

Menlo Electric, najszybciej rozwijający się dystrybutor komponentów fotowoltaicznych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce ogłasza nawiązanie współpracy z TSUN. Firma jest ceniona na świecie za rozwój bezpiecznej i wysokowydajnej technologii mikrofalowników, łatwych w montażu zestawów fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii i rozwiązań umożliwiających szybkie wyłączenie systemów fotowoltaicznych.

Menlo Electric umocniło w ten sposób swoją pozycję czołowego dystrybutora komponentów fotowoltaicznych. Tylko w 2022 roku firma dostarczyła rozwiązania fotowoltaiczne o mocy ponad 600 MW do ponad 30 krajów, korzystając przy tym z ośmiu strategicznie zlokalizowanych centrów logistycznych. Zaangażowanie Menlo w dostarczanie nowoczesnych, zrównoważonych rozwiązań doskonale pasuje do wizji TSUN.

Z radością informujemy o nawiązaniu oficjalnej współpracy z TSUN jako dystrybutor ich produktów – powiedział Marcin Zienkiewicz, Head of Procurement and Trading w Menlo Electric. Dzięki szerokiej selekcji innowacyjnych rozwiązań solarnych TSUN, w tym mikrofalowników i zestawów TSUN Easy Solar Kit, jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Ta współpraca umożliwia nam oferowanie zaawansowanych technologii fotowoltaicznych, które zapewniają oczekiwaną wydajność, niezawodność i opłacalność.

 

TSun Easy Solar Kit

 

TSUN ma na celu zapewnienie właścicielom budynków mieszkalnych i komercyjnych czystej i bezpiecznej energii słonecznej poprzez ekonomiczne i przyjazne dla środowiska podejście. Dzięki niemieckiemu doświadczeniu w zarządzaniu i solidnemu systemowi kontroli jakości TSUN wyznacza standardy jakości w światowym przemyśle fotowoltaicznym. Firma szczyci się doświadczonym i utalentowanym zespołem profesjonalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju, a także sprzedaży i zarządzania w branży fotowoltaicznej.

Tomasz Grnyo, Dyrektor Zarządzający TSUN: Dzięki naszej współpracy z Menlo Electric mamy nadzieję na zwiększenie naszego zasięgu w Europie. Chociaż TSUN jest najlepiej znany w Niemczech i we Włoszech, jesteśmy chętni do rozszerzenia naszej obecności na innych rynkach w regionie. Nasze unikalne produkty doskonale uzupełniają ofertę Menlo, a ich filozofia działania i dynamika rozwoju są imponujące, co pokazuje duży potencjał naszej współpracy. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i cieszymy się, że możemy być wśród dostawców Menlo.

 

TSun Easy Solar Kit 2

 

Teraz gdy Menlo Electric i TSUN łączą siły, Europa zyska jeszcze lepszy dostęp do zaawansowanych rozwiązań. Wspólnymi siłami obie firmy są gotowe zrewolucjonizować energię słoneczną w regionie i przyczynić się do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości.

W ramach nowej współpracy Menlo Academy organizuje darmowy webinar poświęcony rozwiązaniom TSUN dla mikroinstalacji fotowoltaicznych:

Po polsku – poniedziałek, 5 czerwca 2023 o 10:00 CET: https://menloelectric.clickmeeting.com/tsun-rozwiazania-dla-mikroinstalacji-pv-prostota-i-bezpieczenstwo/register

Po angielsku – poniedziałek, 5 czerwca 2023 o 12:00 CET: https://menloelectric.clickmeeting.com/tsun-solutions-for-pv-micro-installations-simplicity-and-safety/register

 

źródło: www.menloelectric.com

Menlo Electric
ul. Wołoska 5, Warszawa
www.menloelectric.com
[email protected]
Telefon: +48 800 003 010
Osoba kontaktowa: Krystyna Kacperska
[email protected]
https://www.facebook.com/menloelectric

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz