Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

eXStreamalna promocja na lato

Usuwanie powietrza i zanieczyszczeń jest niezbędne do utrzymania sprawności i wydajności instalacji grzewczej. Separatory XStream marki Flamco umożliwiają niższe zużycie energii, większą wydajność systemu i wydłużają żywotność instalacji grzewczej. Są też niezbędnym elementem instalacji z pompą ciepła. Jeśli kupujesz separatory XStream, skorzystaj z letniej promocji i odbierz kultowe klapki Kubota.

eXStreamalna promocja na lato
eXStreamalna promocja na lato

Dlaczego warto wybrać separator XStream?

Separatory powietrza Flamco XStream zapewniają niższe zużycie energii, mniejsze zużycie, mniejszą liczbę usterek, dłuższy okres użytkowania, a tym samym wyższą wydajność instalacji grzewczych i chłodniczych.

Urządzenia Flamco XStream Clean i Vent-Clean mają wbudowany bardzo silny magnes, zapewniający wychwytywanie nawet najmniejszych cząstek magnetycznych. Magnes w urządzeniu Flamco XStream zaprojektowano tak, aby wytwarzał optymalne pole magnetyczne, dzięki czemu separator wychwytuje nawet najmniejsze cząstki magnetyczne.

Separatory XStream posiadają unikalny tryb ECO/MAX. W trybie ECO część wody instalacyjnej (częściowy przepływ) jest kierowana przez separator XStream. W trybie MAX cała woda instalacyjna jest kierowana przez separator. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy do 15% mniejsze zużycie energii w instalacji grzewczej oraz do 6% większą wydajność instalacji grzewczej.

Urządzenie ma możliwość obrotu o 360 stopni dla ułatwienia montażu. Umożliwia to montaż w położeniu poziomym, pionowym lub ukośnym. Jednocześnie nie ma potrzeby zwracania uwagi na kierunek przepływu w instalacji, co eliminuje możliwość błędnego montażu.

Izolacja jest integralną częścią konstrukcji Flamco XStream. Zmniejsza to straty ciepła do minimum. Zintegrowany wskaźnik serwisowy wskazuje, kiedy system był ostatnio odpowietrzany w trybie MAX.

Wbudowany wskaźnik serwisowy pokazuje datę ostatniego przepłukiwania urządzenia Flamco XStream Clean. W przypadku urządzenia Flamco XStream Vent wskaźnik pokazuję datę ostatniego odpowietrzania w trybie MAX. Dzięki wskaźnikowi serwisowemu nie ma już potrzeby stosowania naklejek serwisowych.

eXStreamalna promocja na lato

Jakie są warunki promocji?

W dniach 24.06 do 31.08 kup dowolny separator powietrza, zanieczyszczeń XStream lub uniwersalny separator powietrza i zanieczyszczeń XStream. Następnie prześlij na adres: [email protected] potwierdzenie zakupu. Na tej podstawie otrzymasz atrakcyjny upominek, który przyda się nie tylko podczas wakacyjnego pobytu nad morzem, ale sprawdzi się też na pływalni czy
ogrodzie. Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie www.flamco.aalberts-hfc.com/pl

Aalberts hydronic flow control sp. z o.o.
ul. Gronowska 8
64-100 Leszno
tel. +48 65 529 49 89
email: [email protected]
www.flamcogroup.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz