Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Energa Obrót wprowadza pakiet zielonej energii dla gospodarstw domowych

Dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że 100 proc. prądu, który zużywają pochodzi z natury, Energa Obrót wprowadziła „Pakiet zielonej energii”. To oferta z gwarancją pochodzenia energii z odnawialnych źródeł – wiatru, wody i słońca.

Energa Obrót wprowadza pakiet zielonej energii dla gospodarstw domowych
Energa Obrót wprowadza pakiet zielonej energii dla gospodarstw domowych [Źródło: energa.pl]

Oferta przygotowana została z myślą o gospodarstwach domowych – do tej pory z podobnych możliwości ze strony Energi Obrotu korzystać mogły jedynie firmy.

Wybierając „Pakiet zielonej energii” klienci decydują się na fakturę w wersji elektronicznej, dzięki czemu mają wpływ na zmniejszenie zużycia papieru. Otrzymują również certyfikat z gwarancją pochodzenia zakupionej energii z odnawialnych źródeł (OZE), który potwierdza ich zaangażowanie w zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Częścią pakietu jest także 5 energooszczędnych żarówek LED E-27. Mogą być one szczególne przydatne w okresie jesienno-zimowym, gdy jest dłużej ciemno i więcej czasu spędza się przy sztucznym oświetleniu.

Nowe drzewa dwa razy do roku

W ramach wprowadzenia nowej oferty Energa Obrót będzie też współpracować z organizacją dotlenieni.org, która działa na rzecz ekologii, powiększając tereny zielone. Dwa razy do roku, jesienią i wiosną, organizacja zajmie się nasadzeniami nowych drzew w imieniu spółki.

Energa Obrót posiada też podobną ofertę dla firm.

Źródło: energa.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz