Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Columbus rozpoczął kampanię “Energii masz pod dostatkiem”

Energii masz pod dostatkiem - pod takim hasłem ruszyła kampania wizerunkowa Columbusa, krajowego dostawcy rozwiązań ekoenergetycznych dla domu i biznesu. Twarzami kampanii zostali Mariusz Kałamaga i Dziadek Henryk, znani z wcześniejszych reklam firmy.

Columbus rozpoczął kampanię “Energii masz pod dostatkiem”
Columbus rozpoczął kampanię “Energii masz pod dostatkiem” [Źródło: columbusenergy.pl]

 

Reklama
oknonet.pl

Z początkiem maja Columbus uruchomił ogólnopolską kampanię, promującą odnawialne źródła energii. W spotach wideo i innych kreacjach możemy zobaczyć znany odbiorcom Columbusa duet – Mariusza i Dziadka Henryka, w których rolę wcielili się Mariusz Kałamaga oraz Wojciech Gałziński. Działania promocyjne obejmują swoim zasięgiem telewizję, radio, internet, kanały VOD, a także outdoor.

Zdecydowaliśmy się uruchomić naszą kampanię w tym specyficznym czasie dla rynku fotowoltaiki i dla całej branży OZE, ponieważ uważamy, że jest to kluczowy moment na edukację. Szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, ekonomicznej i klimatycznej, odnawialne źródła to technologie, na które wszyscy powinniśmy stawiać. W kampanii chcemy uświadomić konsumentom korzyści z posiadania własnego, niezależnego źródła energii. W pierwszej odsłonie prezentujemy nasze podstawowe produkty – fotowoltaikę i pompę ciepła, a w kolejnej pokażemy autorskie rozwiązania Columbusa dla prosumentów – tłumaczy Łukasz Jaronik, dyrektor marketingu Columbus Energy S.A.

Źródło: columbusenergy.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz