Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Zaproszenie do II ogólnopolskiej konferencji „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w II ogólnopolskiej konferencji pn. „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2023 roku, o godzinie 10:00, na Giełdzie Papierów Wartościowych (sala Imperium, hol na poziomie 0), przy ul. Książęcej 4 w Warszawie.

Zaproszenie do II ogólnopolskiej konferencji „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”
Zaproszenie do II ogólnopolskiej konferencji „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce” [źródło: www.gov.pl]

„Inteligentnie w energetyce” to jeden z kluczowych projektów realizowanych przez Ministra Klimatu i Środowiska, który wpisuje się w proces transformacji energetycznej Polski. II ogólnopolska konferencja to kontynuacja inicjatywy umożliwiającej wymianę wiedzy i doświadczeń eksperckich z zakresu inteligentnych sieci energetycznych (Smart Grid), nowych technologii, procesów wdrażających liczniki zdalnego odczytu (LZO) oraz uregulowań prawnych dotyczących ww. tematyki, które integrują działania wytwórców, dystrybutorów i odbiorców energii elektrycznej.

Konferencja prowadzona będzie w formule hybrydowej – możliwy jest udział stacjonarny lub online.

Konferencja odbędzie się: 25 stycznia 2023 r., o godzinie 10:00, na Giełdzie Papierów Wartościowych (sala Imperium, hol na poziomie 0), przy ul. Książęcej 4 w Warszawie.

Zgłoszenia osobistego uczestnictwa prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] (tel.+48 661 401 557)

Rejestracja do spotkania online znajduje się pod linkiem: Rejestracja na II Ogólnopolską Konferencję ISE

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 stycznia 2023 r. do godz. 18:00.

Źródło:  gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz