Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Nowe usprawnienia w systemie GreenCRM, które zwiększają produktywność zespołu

GreenCRM to narzędzie zaprojektowane we współpracy z ekspertami branży fotowoltaicznej przeznaczone dla firm zajmujących się sprzedażą oraz instalacją modułów OZE. Głównym celem aplikacji jest maksymalne ułatwienie zarządzania relacjami z klientami oraz zwiększenie skuteczności handlowców. System jest stale wzbogacany o nowe funkcjonalności, a obecnie otrzymał dwa zupełnie nowe usprawnienia, które jeszcze bardziej wpłyną na produktywność użytkowników.

Nowe usprawnienia w systemie GreenCRM, które zwiększają produktywność zespołu
Nowe usprawnienia w systemie GreenCRM, które zwiększają produktywność zespołu

 

Uproszczenie tworzenia cenników dla fotowoltaiki

Z myślą o zwiększeniu skuteczności działu sprzedaży oraz większej wygody działania zespół GreenCRM dodał możliwość tworzenia dokładnych cenników dla systemów fotowoltaicznych. W aplikacji dotychczasowe cenniki zostaną zastąpione przez dwie zupełnie nowe opcje: Cenniki zawierające ceny B2B i B2C oraz Rozbudowane cenniki uwzględniające różne rodzaje pokrycia dachowego.

Dodawanie struktury organizacyjnej

Zespół GreenCRM rozbudował aplikację również o możliwość tworzenia struktury organizacyjnej w firmie. Rozwiązanie to pozwoli właścicielowi na ustalenie struktury swojego zespołu wraz z określeniem zależności między poszczególnymi pracownikami. Dzięki temu użytkownicy korzystający z aplikacji zawsze będą widzieli odpowiednie dane na temat członków firmy.

Wyświetlanie odpowiednich danych na temat pracowników oraz struktury organizacyjnej na poziomie aplikacji pozwoli na poprawę płynności i jakości komunikacji wewnętrznej w zespole.

Co jeszcze oferuje GreenCRM

System GreenCRM posiada szereg funkcjonalności, które pozwalają użytkownikom między innymi na uporządkowanie plików i danych, generowanie umów i ofert w jedyne 2 minuty tworzenie projektu instalacji na zdjęciu lub mapie czy dodawanie zadań do procesu sprzedaży. Użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich dostępnych funkcjonalności do wspierania procesu sprzedaży czterech modułów OZE – fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji i kotłów grzewczych. Wszystko to bez dodatkowych kosztów.

Dowiedz się więcej na: www.greencrm.io
Kontakt:
Piotr Mikrut Product Manager
tel.: +48 662 635 160
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz