Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na INSTALACJE

Rynek instalacyjny to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Dynamiczny rozwój technologii i rozwiązań wymaga ciągłej aktywności. Branża nieustannie się zmienia i rozrasta. Aby nie wypaść z obiegu, trzeba nadążać za nowościami, śledzić trendy.

Targi Instalacje w Poznaniu są dla wystawców doskonałą okazją, by zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców innowacyjne rozwiązania i premiery rynkowe. Tegoroczna edycja potrwa trzy dni i odbędzie się w terminie 21-23 kwietnia 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Organizatorzy zdecydowali, by ostatni dzień, 23 kwietnia, był otwarty dla szerokiego grona odbiorców.

Reklama
oknonet.pl

Pragniemy umożliwić uczestnictwo w targach również osobom, które mimo, że nie zajmują się zawodowo instalacjami, są zainteresowane tematem. Chcą np. skorzystać z programów dofinansowania, czy zainwestować w innowacyjne rozwiązania do domu czy firmy. Targi INSTALACJE to miejsce gdzie pozyskają rzeczowe informacje i poznają nowości – mówi Mateusz Szymczak, dyrektor Targów Instalacje.

Rynek instalacyjny ewoluuje. Zmieniające się otoczenie ustawodawcze korzystnie wpływa na rozwój sektora związanego z Odnawialnymi Źródłami Energii. Żeby nie zniknąć z rynku trzeba trzymać rękę na pulsie, odnajdować się w gąszczu przepisów i programów dofinansowań oraz co ważniejsze znać najnowsze rozwiązania branżowe. Podczas poznańskich spotkań targowych liderzy prezentują innowacyjne rozwiązania, a liczne punkty konsultacyjne pozwalają uzyskać fachowe porady i rzetelną wiedzę.

Spore znaczenie dla branży ma rozwój technologii domów inteligentnych. Sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania, to nie tylko wygodny gadżet w nowoczesnym budownictwie, ale też źródło znacznych oszczędności. Możliwości, jakie daje współczesna automatyka, otwierają szerokie pole rozwoju dla branży instalacyjnej – mimo pozornej łatwości montażu, tylko odpowiednio połączony i skonfigurowany system daje gwarancje powodzenia i odpowiedniego działania. A gdzie indziej, jak nie na Targach Instalacje znajdzie się miejsce zarówno do prezentacji rozwiązań SMART, jak i uzyskania rzetelnej informacji w obszarze zagadnień ekologicznego i Inteligentnego Domu – podsumowuje Mateusz Szymczak.

Akcja autokarowa
Aby być smart i eko i ułatwić dotarcie na Targi Instalatorom z całego Kraju, organizatorzy wraz z wybranymi hurtowniami zapraszają do AKCJI AUTOKAROWEJ. Jedyne w swoim rodzaju akcja cieszy się z roku na rok rosnącą popularnością. Instalatorzy chcący wziąć w niej udział zgłaszają się w wybranych punktach handlowych, by w kwietniu, wspólnie przyjechać na to najważniejsze święto branży instalacyjnej.

Klub Instalarora
Po raz szósty obecny będzie Klub Instalatora firmy SBS i Targów Instalacje – miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa odpoczynku, w której targowi goście będą mogli skorzystać z różnych atrakcji.

Mistrzostwa Polski Instalatorów
Organizowane po raz siódmy wydarzenie, to iście sportowa rywalizacja z ogromną dawką emocji.
Do współzawodnictwa staną najlepsi polscy fachowcy w dziedzinie instalacji. Jak zawsze będą walczyć o cenne nagrody. Przez pierwsze dwa dni odbędą się eliminacje, a dnia trzeciego Wielki Finał.

Warto zauważyć wyjątkową synergię, sprawiającą, że kwietniowe targi to największe i najważniejsze tego typu wydarzenie w kraju. Targi Instalacje i GreenPower kompleksowo poruszają zagadnienia dotyczące m.in. OZE.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne znaczenie mają ekologiczne źródła energii, w tym fotowoltaika, energia wiatrowa, czy biomasa. Jednak technologia, choćby najdoskonalsza nie będzie dobrze funkcjonować, jeśli zostanie źle zamontowana – podkreśla Mateusz Szymczak, dyrektor Targów Instalacje.
Z kolei Targi GREENPOWER to swoista platforma umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych związanych z OZE. To także miejsce spotkania ekspertów z praktykami – dodaje Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Dlatego ściśle współpracujemy aby zapewnić klientom ofertę kompleksową. Stawiamy czoło wyzwaniom współczesnego świata, wspierając ekologiczne rozwiązania dla budownictwa. Uczestnictwo w kwietniowych targach to okazja do poznania rynkowych ekonowości, znalezienia odpowiednich rozwiązań oraz przyjęcia potężnej dawki fachowej wiedzy. – Punkty konsultacyjne, w których będzie można uzyskać porady na temat licznie uruchomionych programów dotacyjnych i możliwość bezpośredniej rozmowy z producentami, to atuty, których nie sposób przecenić – podsumowuje Mateusz Szymczak.

Źródło: Targi Instalacje

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz