Reklama
http://www.multitherma.com/

Najnowsza oferta w ESTG: Pakiety baterii

Niedawno ESTG wprowadziło do swojej oferty kilka pakietów baterii. Jednym z przykładów jest pakiet SMA. Ta modularna bateria SMA Home Storage jest teraz dostępna jako jeden pakiet baterii wraz z hybrydowym przetwornikiem SMA Smart Tripower Smart Energy w ESTG.

Najnowsza oferta w ESTG: Pakiety baterii
Najnowsza oferta w ESTG: Pakiety baterii

Domowy system magazynowania energii może być stosowany w czasie, gdy energia słoneczna nie jest dostępna, można być nawet niezależnym od sieci – off-grid. Ponadto coraz więcej gospodarstw domowych dysponuje własną domową baterią, po to by jeszcze znaczniej obniżyć rachunki za energię.

Dzięki rozwiązaniu SMA Home Energy Solution właściciele domów mogą uwolnić pełny potencjał zrównoważonej energii. Po zintegrowaniu ze SMA Home Storage to modułowe rozwiązanie staje kompletne: wszystko od jednego dostawcy. W ten sposób można doskonale uzupełnić instalację o hybrydowe falowniki SMA, co umożliwi rozwój obecnych i przyszłych rozwiązań. SMA Home Storage można bardzo łatwo zamontować, zarówno na podłożu, jak i na ścianie.

Falownik płynnie skaluje się między sektorami energii i szybko ładuje, zapewniając w ten sposób maksymalne wykorzystanie krótkich okresów nasłonecznienia. Jego smukła konstrukcja ułatwia układanie elementów jeden na drugim, a tym samym integrację z innymi komponentami SMA w modułowym rozwiązaniu SMA Home Solution, dzięki czemu można go bezproblemowo dopasować. SMA gwarantuje najwyższą jakość, trwałość i 10-letnią gwarancję na intensywne użytkowanie.

Oprócz tego kompletnego zestawu od SMA, ESTG oferuje także różne pakiety (baterii) od innych dostawców, abyś mógł/mogła załatwić wszystko od razu. Pomyśl o pakietach od Sungrow, Growatt i Huawei. Ponadto, oferta ESTG obejmuje produkty fotowoltaiczne i EV ponad 50 ekskluzywnych marek A. Oprócz paneli fotowoltaicznych i (hybrydowych) przetworników, znajdziesz tu także różne systemy montażowe i ładowarki EV.

Odkryj pakiety baterii w ESTG:  www.estg.eu/pl-pl/magazyny-energii/

Źródło: estg.eu/pl-pl

European Sustainable Technology Group B.V
ESTG
Stefana Rogozinskiego 6,
31-559 Kraków, Polska
tel. +48124207805

Holandia (Siedziba główna)
Rietgraaf 2a
6678 PJ Oosterhout (Gld)
Holandia (Siedziba główna)
tel. +31(0)85 016 7800

www.estg.eu/pl-pl
www.facebook.com/estgbv

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz