.
Reklama
https://ecoflow.com
.

Klimatyzator z serii MAJESTY – nowość od Cooper&Hunter

Wprowadzanie na rynek innowacyjnych technologii, które pozytywnie wpływają na nasze życie i środowisko to dla Cooper&Hunter priorytet. W dzisiejszych czasach, w obliczu zmian klimatycznych i rosnącej świadomości ekologicznej C&H stawia na innowacyjność i energooszczędność. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na najnowszy model klimatyzatora CooperHunter, który obiecuje nie tylko zapewnienie komfortu, ale także ochronę środowiska.

Klimatyzator z serii MAJESTY – nowość od Cooper&Hunter
Klimatyzator z serii MAJESTY – nowość od Cooper&Hunter

Poznajcie serię klimatyzatorów MAJESTY

Reklama
oknonet.pl

Najnowszy model klimatyzatora CooperHunter wyróżnia się szeregiem innowacyjnych cech, które podnoszą jego wartość dla użytkowników i środowiska.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto i srebro.

  • Majesty to stylowy i energooszczędny klimatyzator inwerterowy, który może pracować także w trybie grzania. Jest montowany zgodnie, z podwyższonymi wymaganiami dotyczącymi jakości montażu i komponentów. Klimatyzator pracuje na ekologicznym czynniku R32.
  • Model klimatyzatora bogatszy o technologie CH-AI sztuczną inteligencję, która uwzględnia w analizie temperaturę, warunki pogodowe, powierzchnię pomieszczenia, obciążenie cieplne i inne czynniki, co dodatkowo dostosowuje parametry klimatyzatora do różnych trybów pracy systemu, zwiększając poziom oszczędności energii i komfortu.
    Wykorzystując technologię CH-AI klimatyzator dopasowuje się do otoczenia i lepiej rozumie potrzeby użytkownika.
  • Nowością jest także inteligentna kontrola poziomu wilgotności, aby stworzyć optymalny klimat w pomieszczeniu dla zdrowia ludzkiego, nie zaniedbując przy tym parametrów oszczędzania energii. Klimatyzator dobiera najdokładniejszy poziom wilgotności, zapewniając użytkownikowi optymalny komfort przy najwyższych wskaźnikach oszczędności energii.
  • Innowacyjna technologia Double Self Clean wykorzystuje metodę szybkiego schładzania, po którym następuje szybkie nagrzewanie powierzchni wymiennika ciepła klimatyzatora. Prowadzi to do sterylizacji powierzchni wymiennika ciepła, niszczy bakterie i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
  • Cicha praca jednostki wewnętrznej w trybie nocnym oraz funkcja automatycznego podświetlania oraz czujnik światła, który automatycznie wyłącza w nocy wyświetlacz, pozwoli na spokojny sen, a jednocześnie cicha praca jednostki zewnętrznej w trybie nocnym nie zaburzy snu Twoich sąsiadów.

Zapoznaj się z nowym modelem klimatyzatora MAJESTY

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz