.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

Firma Chłodnik z nowo otwartym salonem klimatyzacji w Bydgoszczy

Serwis Urządzeń Chłodniczych Chłodnik powstał w roku  2019  i  od tego czasu prężnie się rozwija, czego dowodem jest nowo otwarty salon klimatyzacji, którego  właścicielem jest Adam Lewandowski. Siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim. Firma oferuje szeroką gamę usług związanych z chłodnictwem przemysłowym, dostarczaniem urządzeń chłodniczych i ich montażem, serwisem oraz naprawą, klimatyzacją dla przemysłu oraz dla klienta indywidualnego. Działając na terenie całej Polski, świadczą usługi również dla takich marek jak Stokrotka, Dino, Chata Polska czy Biedronka.

Firma Chłodnik z nowo otwartym salonem klimatyzacji w Bydgoszczy
Firma Chłodnik z nowo otwartym salonem klimatyzacji w Bydgoszczy [źródło: www.chlodnik-serwis.pl]

Firma Chłodnik kieruje się profesjonalizmem, kładzie nacisk, aby wszystkie zlecenia były wykonane dokładnie od początku do końca, priorytetem w jego działaniach jest klient i jego potrzeby, o które nieustannie dba. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  klientów, stworzyli miejsce, w którym z bliska i w komfortowy sposób przedstawiają ofertę klimatyzacji.

Reklama
oknonet.pl

Pod koniec marca został otwarty salon w Bydgoszczy, który przenosi nas w inny wymiar klimatyzacji. Standard nie jest nam pisany. Od samego wejścia wita nas loftowy klimat, możemy w nim usiąść wygodnie, napić się regionalnej kawy a co najważniejsze zobaczyć 4 różne wnętrza, na których prezentujemy inne marki klimatyzacji. Zamysł jest taki, by klient mógł zobaczyć, a nie wyobrażać sobie jak klimatyzacja może się prezentować u niego w domu.

W naszym nowym salonie zadbaliśmy również o najmłodszych! Kącik dla dzieci stworzony dla fanów Harrego Pottera i nie tylko. Sufit z imitacją gwiazd oraz chmur burzowych, z widokiem na Zamek Hogwart. Także i osoby lubiące się w akwarystyce znajdą nie lada gratkę – zbiornik o pojemności 900l. Dzieci będą mogły zająć się zabawą, dając rodzicowi możliwość zatrzymania się w naszym salonie na dłużej.

IMG 5133 — 1

Jaką klimatyzację dobrać do mieszkania, a jaką do domu?

Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja kojarzona była głównie z biurowcami czy sklepami spożywczymi, dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na jej montaż w domu czy mieszkaniu, do czego serdecznie zachęcamy. Nasz szeroki asortyment pozwala dopasować się do każdego wnętrza oraz wystroju.

Kiedy jest najlepszy czas na montaż klimatyzacji?

Naszym zdaniem każdy dzień w roku jest do tego idealny, dlaczego ? Ponieważ klimatyzacja nie służy tylko do chłodzenia, ale również do grzania, oczyszczania i osuszania powietrza.

Źródło: chlodnik-serwis.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz