Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Przegląd systemów klimatyzacji od Haier

Producent przygotował nowy katalog 2021 z pełną ofertą produktową. W katalogu znajdują się wszystkie dostępne urządzenia, w tym systemy klimatyzacji split, multi split, maxi split, MRV oraz pompy ciepła i systemy chiller. Technologie przeznaczone są do każdego typu budynków, zarówno domowych, biurowych jak i przemysłowych.

Przegląd systemów klimatyzacji od Haier
Przegląd systemów klimatyzacji od Haier [Źródło: haier-ac.pl]

Wśród nowości znajdują się klimatyzatory ścienne FLEXIS Plus Silver Shine o nowoczesnym wyglądzie, które pasują do wielu rodzaju wnętrz oraz z technologią STERYLIZACJA UV-C, która może być pomocna w hamowaniu rozwoju wirusa SARS-CoV-2. Klimatyzatory serii FLEXIS to urządzenia działające na przyjaznym dla środowiska czynniku chłodniczym R32, posiadają czujnik Eco, odpowiedzialny za oszczędność energii. Czujnik bada obecność człowieka w dwóch obszarach na zasięgu 8 metrów, co pozwala na dystrybucję nawiewu w pożądane miejsce w pomieszczeniu.

Klimatyzatory FLEXIS posiadają sterowanie Wi-Fi w standardzie, które może odbywać się za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Dzięki specjalnej budowie poziom hałasu urządzenia może być obniżony nawet do 16dB. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku.

Kolejną nowością są klimatyzatory ścienne PEARL Plus. Są to energooszczędne i uniwersalne klimatyzatory o kompaktowej konstrukcji i niskim poziomie hałasu. Dodatkowo klimatyzatory PEARL Plus zostały wyposażone w szereg funkcji odpowiedzialnych za czyste powietrze, a zaawansowana technologia STERYLIZACJA UV-C z lampą LEC UV-C działa dezynfekująco i biobójczo. W standardzie klimatyzatory PEARL Plus posiadają technologie 56°C Steri Clean oraz Self Clean, co przekłada się na jakość powietrza w pomieszczeniu.

Klimatyzator przypodłogowy CONSOLE to uniwersalny klimatyzator, który działa w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Kompaktowa konstrukcja o głębokości tylko 210 mm umożliwia montaż tych urządzeń bezpośrednio przy podłodze lub na ścianie. Klimatyzatory CONSOLE pasują do wszystkich typów pomieszczeń, zarówno domowych, jak i biurowych. Urządzenia te, to optymalne rozwiązanie i alternatywa do klimatyzatorów ściennych w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni montażowej.

⇒ Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Źródło: haier-ac.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz