Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Pompy obiegowe Taconova

Już od prawie 60 lat Taconova z powodzeniem dostarcza proste i nowatorskie rozwiązania z dziedziny instalacji budowlanych. Taconova oferuje kompletny asortyment produktów do równoważenia hydraulicznego, techniki armaturowej, techniki pompowania, systemów ogrzewania płaszczyznowego i techniki systemowej do instalacji grzewczych i sanitarnych.

Pompy obiegowe Taconova
Pompy obiegowe Taconova [Źródło: taconova.com.pl]

Taconova dostarcza produkty, systemy i usługi, aby uprościć montaż i eksploatację instalacji grzewczych, sanitarnych i solarnych.

Wierność tej zasadzie pozwala firmie rozwijać się bez przerwy od momentu jej założenia w 1961 r. Produkty Taconova są obecnie znane na wszystkich kontynentach.
Ich pierwszorzędna jakość, a także niezawodny serwis i wysoki poziom zaangażowania pracowników, którzy osobiście obsługują klientów, przekłada się na ciągły wzrost sprzedaży na całym świecie.

Taconova oferuje proste w montażu pompy do instalacji grzewczych, chłodniczych, solarnych oraz CWU.
W dziedzinie ogrzewania i chłodzenia pompy TacoFlow MAX, szczególnie do zastosowań komercyjnych, obsługują szerszy zakres wydajności. Nowość w asortymencie: TacoFlow3 MAX z pokrętłem do ustawiania żądanych funkcji. TacoFlow3 MAX PRO ma wiele dodatkowych funkcji, np. stany pracy, takie jak objętościowe natężenie przepływu, ilość ciepła i bieżące zużycie energii, są wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu.

TacoFlow3 MAX
Bezdławnicowe pompy obiegowe do budynków mieszkalnych i obiektów użytkowych.

Zalety:

  1. Funkcja activeADAPT: automatyczne dostosowanie mocy pompy do wymagań danego systemu
  2. Efektywna regulacja mocy za pomocą zmiennej Δp-v, charakterystyki ciśnienia proporcjonalnego, charakterystyk ciśnienia stałego Δp-c, wyznaczonego zakresu prędkości lub sygnałów sterowania 0–10 V lub PWM
  3. Zakres temperatur mediów od -10 °C do +110 °C
  4. Okładzina izolacyjna w wyposażeniu standardowym
  5. Wskazywanie bieżącego stanu roboczego przez kolorowe diody LED

Źródło: taconova.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz