Reklama
cleanpowerforall

Nowości 2021 w ofercie klimatyzatorów GREE

W ofercie pojawiły się 4 nowości, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania użytkowników. Są wyposażone w zaawansowane funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie i wysokie parametry pracy.

Nowości 2021 w ofercie klimatyzatorów GREE
Nowości 2021 w ofercie klimatyzatorów GREE [Źródło: twojegree.pl]

Klimatyzator Soyal

Urządzenie, na które producent daje 7 lat gwarancji. Posiada inteligentny czujnik, który wykrywa ruch domowników, może kontrolować kierunek nawiewu powietrza zgodnie z oczekiwaniami każdego użytkownika. Urządzenie bierze pod uwagę temperaturę ciała człowieka oraz temperaturę otoczenia, a następnie zgodnie z ustawionym algorytmem działania dostosowuje swoją pracę. Dodatkowo Soyal wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji takich jak, m.in. tryb turbo, regulator czasowy dobowy, 7 biegów wentylatora, 3 tryby snu.

Klimatyzator Pular

Kompaktowe urządzenie, które charakteryzuje się szerokimi możliwościami sterowania. Posiada jonizator powietrza, który oczyszcza z groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Oprócz tego wyposażony jest w szeroki zasób wygodnych funkcji m.in. tryb turbo, odczyt temperatury z pilota, 3 tryby snu i wiele innych.

Klimatyzator Fairy

Urządzenie posiada matową strukturę i opływowy kształt oraz występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i głębokiej czerni, dzięki czemu każdy może wybrać model pasujący do wnętrza. Klimatyzator pracuje wydajnie w trybie ogrzewania, precyzyjnie kontrolując temperaturę, a to wszystko składa się na osiąganie najwyższego komfortu użytkowania. Fairy posiada wiele funkcji, m.in. gorący start, 7 biegów wentylatora, pionową i poziomą żaluzję.

G-TECH Silver

Od tego roku klimatyzator występuje w nowej kolorystyce – nowość 2021 to możliwość zastosowania panelu dekoracyjnego w klimatyzatorze G-Tech o srebrnych elementach.

Amber Standard Full Black

Popularny model z serii Amber występuje w nowoczesnej i ponadczasowej odsłonie głębokiej czerni – to kolejna nowość GREE 2021.

Źródło: twojegree.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz