Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Ciepłych Świąt z klimakonwektorami Vido S2

Niezależnie od tego czy przeprowadzasz remont, czy rozpoczynasz budowę nowego obiektu, w dzisiejszych czasach kluczowe znaczenie w przypadku wyboru technologii ma efektywność energetyczna rozwiązania i jej wpływ zrównoważony rozwój. Dlatego jedną z najważniejszych kwestii jest zastosowanie rozwiązania grzewczego, które współpracuje z odnawialnymi źródłami energii, ogranicza emisję zanieczyszczeń i pracuje w niższych temperaturach, co zwiększa wydajność całego systemu. Rozwiązaniem spełniającym te wymagania jest klimakonwektor Vido S2 opracowany przez ekspertów Purmo, który może zarówno grzać, jak i chłodzić, a dzięki temu pozwalają cieszyć się komfortowym klimatem w pomieszczeniach przez 365 dni w roku.

Ciepłych Świąt z klimakonwektorami Vido S2
Ciepłych Świąt z klimakonwektorami Vido S2

Więcej informacji na temat klimakonwektorów oraz ich działania znajdziecie Państwo na kanale Youtube Purmo:

  • Dlaczego i w jakich sytuacjach warto stosować klimakonwektory? Jakie są przewagi tego rozwiązania w stosunku do grzejników czy ogrzewania podłogowego? Dlaczego klimakonwektory po prostu się opłacają? Na te i inne pytania odpowiada Piotr Krzemiński, ekspert firmy Purmo. Dowiedz się więcej.
  • Jak działają klimakonwektory i dlaczego są tak skuteczne? Jakie modele dostępne są w ofercie Purmo i czym kierować się przy wyborze? Porównanie oferty rynkowej i różnice pomiędzy dostępnymi modelami przedstawia Piotr Krzemiński, ekspert firmy Purmo. Dowiedz się więcej.
  • Co wyróżnia nowe modele klimakonwekorów firmy Vido S 2 na rynku? 5 najważniejszych powodów wyróżniających Vidos S2 – przedstawia Piotr Krzemiński, ekspert firmy Purmo. Dowiedz się więcej.
  • Jednym z najczęstszych pytań i obaw inwestorów dotyczących klimakonwektorów jest poziom hałasu związany z ich pracą. Teksty poziomu hałasu podczas standardowej pracy urządzenia w domu przeprowadził Piotr Krzemiński, ekspert firmy Purmo. Zobacz jak cicho pracują klimakonwektory Purmo.

Purmo Group Poland sp.z o. o.
ul. Puławska 491
02-844 Warszawa
Tel: +48 22 544 10 00
email: [email protected]
www: www.purmo.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz