Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Panele fotowoltaiczne od Eploo w jeszcze lepszych cenach!

Czy masz dość wysokich rachunków za prąd? Czy chciałbyś zmniejszyć swoje miesięczne wydatki na energię? Jeśli tak, to warto rozważyć zakup paneli fotowoltaicznych od naszej firmy. Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która przynosi wiele korzyści. Systemy fotowoltaiczne pozwalają na produkcję własnej energii elektrycznej, co pozwala obniżyć koszty rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne od Eploo w jeszcze lepszych cenach!
Panele fotowoltaiczne od Eploo w jeszcze lepszych cenach! [źródło: www.eploo.pl]
Posiadanie własnego systemu fotowoltaicznego daje możliwość niezależności energetycznej, niezależnie od tradycyjnych dostawców energii elektrycznej i jest przyjazne dla środowiska. Instalacja paneli fotowoltaicznych stanowi inwestycję na wiele lat, ponieważ ich żywotność jest długa, a koszty utrzymania są stosunkowo niskie.

 

Zdecydowanie warto rozważyć zakup paneli fotowoltaicznych od Eploo. Poniżej nasza oferta dotycząca paneli fotowoltaicznych:

Jolywood JW-HD144N-555W Bifacial
Panele fotowoltaiczne firmy Jolywood charakteryzują się wysoką efektywnością oraz wydajnością, dzięki zastosowaniu technologii typu N z ogniwami typu Half-Cut oraz bificial. W porównaniu z konwencjonalnymi modułami, osiągają nawet dodatkowy wzrost mocy o ponad 10-30%, a ich żywotność wynosi co najmniej 30 lat. Estetyczny i unikalny wygląd sprawiają, że dobrze komponuje się on na różnego rodzaju dachach.

Cechy charakterystyczne:

 • Wysoki współczynnik bifacialności 70%-80%,
 • Wydajność paneli do 21,4% ,
 • Wyższa produkcja przy słabszym oświetleniu,
 • Wysoka odporność mechaniczna i chemiczna.

MODUŁ FOTOWOLTAICZNY JOLYWOOD 555W

Jolywood JW-HD120N-380W FullBlack
Panele fotowoltaiczne firmy Jolywood charakteryzują się wysoką efektywnością oraz wydajnością, dzięki zastosowaniu technologii typu N, bificial oraz J-TOP Con2.0. W porównaniu z konwencjonalnymi modułami, osiągają nawet dodatkowy wzrost mocy o ponad 10-30%, a ich żywotność wynosi co najmniej 30 lat. Ponadto, czarna wersja kolorystyczna modułu sprawia, że dobrze komponuje się on na różnego rodzaju dachach i nadaje im estetyczny, unikalny wygląd.

Cechy charakterystyczne:

 • Maksymalna moc wyjściowa – 385W
 • maksymalna wydajność modułu – 21,10%
 • Dodatnia tolerancja mocy wyjściowej – 0~+5W.

MODUŁ FOTOWOLTAICZNY JOLYWOOD 380W

Moduł fotowotaiczny Longi lr4-60hph-370m
LONGi Solar jest wiodącym producentem wysokiej sprawności modułów fotowoltaicznych. Producent od ponad 18 lat skupia się na technologii monokrystalicznej, co uczyniło go największym dostawcą monokrystalicznych ogniw krzemowych.

Zalety:

 • Wysoka sprawność modułu – 20,3 %,
 • Technologia mono PERC,
 • Zwiększony uzysk energii przy niskim natężeniu promieniowania,
 • Kompletna certyfikacja produktu i procesu produkcji.

MODUŁ FOTOWOTAICZNY LONGI LR4-60HPH-370M

 

Pomożemy Ci zmniejszyć rachunki za prąd, chronić środowisko i zwiększyć wartość Twojej nieruchomości. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych korzystnych ofertach. Sprawdź naszą ofertę na www.eploo.pl  oraz  https://www.facebook.com/eploopl

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500336
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploop

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz