Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Firma Hymon podjęła współpracę z Blaupunkt

Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania do instalacji fotowoltaicznych marki Blaupunkt są zdobywcą Złotego Godła w Programie „Najwyższa Jakość Quality International 2021" w kategorii Produkt Najwyższej Jakości i Dobra Marka 2021.

Firma Hymon z nagrodą
Firma Hymon z nagrodą [Źródło: hymon.pl]

Hymon, jeden z liderów branży PV w Polsce, zdobywca drugiego miejsca w najnowszym rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej, przewiduje wzrost sprzedaży instalacji fotowoltaicznych o jedną trzecią dzięki współpracy z koncernem Blaupunkt, który wchodząc na polski rynek fotowoltaiki, zaoferuje panele, inwertery i magazyny energii. Moduły w całości opierają się na najnowszej technologii podłoży krzemowych M10.

Hymon wybrał urządzenia Blaupunkta po przeanalizowaniu oferty 700 producentów. Panele fotowoltaiczne, inwertery i magazyny energii przeszły specjalistyczne testy, przeprowadzone w Laboratorium Badawczym należącym do spółki. Moduły posiadają opatentowaną technologię, która pozwala osiągać większą wydajność przy słabszym oświetleniu w porównaniu z innymi produktami o podobnej mocy. Dzięki jej zastosowaniu panele mają niższą rezystencję obwodów wewnętrznych.

Hymon oferuje panele fotowoltaiczne marki Blaupunkt o mocy 400 Wp i 450 Wp. Są one produkowane na podłożach krzemowych M10. Jest to technologia, która pozwala osiągać sprawność od 20,5 do 22 proc., w zależności od mocy instalowanych paneli. Dodatkowym wyznacznikiem jakości modułów Blaupunkta jest 15-letnia gwarancja. Natomiast w falownikach zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym udało się obniżyć ich wielkość, zachowując jednocześnie sprawność na poziomie 99 proc.

Dzięki pozyskaniu nowego partnera biznesowego rozszerzamy zakres oferty o pompy ciepła, w których zastosowano komponenty od znanych producentów, jak Hitachi, Danfoss i Grundfos, oraz autorskie rozwiązania elektroniczne – zaznaczają przedstawiciele firmy Hymon.

Źródło: hymon.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz