Reklama
http://www.multitherma.com/

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Elektromobilność to niewątpliwie pozytywna zmiana, która pozwala zredukować emisję szkodliwych spalin, mających negatywny wpływ na zdrowie ludzi i środowisko naturalne. Aby samochód z napędem elektrycznym działał niezawodnie, niezbędna jest instalacja ładowarki samochodowej.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, przez pierwsze dziewięć miesięcy 2022 r. liczba pojazdów elektrycznych zwiększyła się o 18 995 sztuk, tj. o 44% więcej niż w analogicznym okresie 2021 r. Wraz ze wzrostem liczby pojazdów rośnie zapotrzebowanie na stacje ładowania. Jest to nieodłączny element, bez którego ekosystem elektromobilności nie mógłby istnieć.

 

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Samochody elektryczne to kolejny etap rozwoju motoryzacji. Rozwój transportu samochodowego niewątpliwie jest obecnie poddawany licznym ograniczeniom związanym z osiągalnością wyczerpujących się źródeł paliw płynnych oraz związanym z tym wzrostem ich cen. Narastające zanieczyszczenie środowiska, głównie produktami spalania paliw wymusza poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze napędów pojazdów samochodowych. Dlatego ograniczenia związane z emisją spalin skłaniają do szybkiej zamiany napędów na samochody elektryczne. Dzięki elektromobilności pojazdy są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Są dynamiczne i nowoczesne, przyjemne w prowadzeniu i tanie w eksploatacji.

Ładowanie samochodów elektrycznych

W miarę przyspieszania wdrażania elektromobilności stale rośnie zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania. Klienci szukają dostawcy w tym zakresie, który zapewni nie tylko światowej klasy rozwiązania do ładowania, ale także wysokiej jakości instalację i obsługę. Instalacja ładowarki samochodowej musi spełniać określone normy, jednocześnie zapewniając łatwą obsługę. Kierowca powinien być w stanie samodzielnie skorzystać z usług instalacji ładowarki samochodowej, tak w zakresie podłączenia, jak i odłączenia samochodu od ładowania.

Firma Polski Komfort zakłada stacje ładowania samochodów elektrycznych dla potrzeb miejsc publicznych, hoteli, samorządów i domów prywatnych. Zajmuje się sprzedażą, montażem, budową oraz doradztwem w tym zakresie. Oferuje fachowe wsparcie w wyborze rozwiązań właściwych dla lokalizacji i warunków technicznych. Oferuje fachową wiedzę w zakresie ładowania pojazdów, na temat przepisów obejmujących budowę stacji ładowania pojazdów eklektycznych oraz wiele innych praktycznych porad w zakresie szeroko rozumianej elektromobilności. Instalacje ładowarki samochodowej odpowiadają najwyższym światowym standardom w tym zakresie. Są to rozwiązania wysokowydajne, a zarazem energooszczędne, z których możecie Państwo korzystać w przestrzeni publicznej i prywatnej. Usługi świadczone są na terenie miasta Legnica i całego województwa dolnośląskiego.

Źródło: polski-komfort.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz