Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

8 nowych punktów ładowania od Polenergii eMobility. Rusza akcja #WakacjezPeM

Polenergia eMobility otworzyła nowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy centrum handlowym Factory Annopol w Warszawie.

8 nowych punktów ładowania od Polenergii eMobility. Rusza akcja #WakacjezPeM
8 nowych punktów ładowania od Polenergii eMobility. Rusza akcja #WakacjezPeM [źródło: www.polenergia.pl]

Nowe stacje składają się z 8 punktów ładowania, w tym 4 punktów DC ze złączami CCS oraz 4 punktów AC ze złączami Type2. Najmocniejsza z ładowarek, o mocy 350 kW, umożliwia doładowanie samochodu elektrycznego na kolejne 100 km z niespełna 4 minuty.

Z okazji otwarcia nowej lokalizacji, spółka uruchamia także ofertę promocyjną #WakacjezPeM. Od 1 lipca do 31 sierpnia ceny za usługę ładowania na stacjach Polenergii spadają do 1,60 zł brutto za kWh w punkcie AC i 1,99 brutto za kWh w punkcie DC.

W lipcu Polenergia eMobility po raz pierwszy testuje także dynamiczne “Godziny z OZE”. Pomiędzy godziną 11:00 i 15:00 spółka udostępnia użytkownikom wszystkie stacje AC i DC w tej samej promocyjnej cenie: 1 zł brutto za kWh.

Szczegóły i regulamin promocji są dostępne na stronie polenergia-emobility.pl  oraz w darmowej aplikacji dla kierowców o tej samej nazwie.

Punkty uruchomione przy Factory Annopol są dostępne od 10:00 do 21:00 czyli w godzinach otwarcia centrum handlowego. Producentem wszystkich stacji jest firma ABB.

Prąd wykorzystywany na otwartych w Warszawie punktach to czysta, zielona energia wyprodukowana w standardzie #Energia2051. Oznacza to, że w 100% pochodzi ona z farm wiatrowych i fotowoltaicznych należących do Grupy Polenergia.

 

 

Polenergia eMobility jest obecnie w procesie budowy kilkudziesięciu stacji ładowania na terenie całej Polski. W budowie są zarówno huby ładowania dużej mocy wzdłuż dróg krajowych oraz w centrach miast, jak i stacje o mniejszej mocy, w takich lokalizacjach jak galerie handlowe, hotele, parkingi czy budynki administracyjno-biurowe. Do końca roku Polenergia planuje realizację jeszcze kilku lokalizacji w Warszawie.

Spółka jest też otwarta na nowe lokalizacje. Polenergia eMobility uruchomiła narzędzie dla użytkowników aut elektrycznych, którzy sami mogą zgłaszać miejsca w których ich zdaniem mogą powstać stacje ładowania.

Informacja o nowych lokalizacjach także komunikowana jest w aplikacji mobilnej ora na stronie polenergia-emobility.pl

Źródło: polenergia.pl

Polenergia Fotowoltaika
Plac Ireneusza Gugulskiego 1
02-661 Warszawa
Tel. 799-399-888
www.polenergia.pl
[email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz