Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Łodzi

Würth Polska rozwija swoją działalność na polskim rynku. Już w tym miesiącu swoje otwarcie będzie miał kolejny sklep stacjonarny. Nowa placówka znajduje się w Łodzi przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i jest to już 47 punkt sprzedaży na terenie Polski. Planowanemu na 11 lipca otwarciu towarzyszyć będą Dni Otwarte, podczas których na odwiedzających klientów czekać będą liczne atrakcje i promocyjne ceny.

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Łodzi
Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Łodzi

Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 32 lat i oferuje duży wybór ponad 125 tysięcy produktów i rozwiązań dla różnych branż. Bogaty asortyment obejmuje narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież BHP, chemię techniczną oraz wiele innych artykułów niezbędnych w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, ciesielstwie, stolarstwie czy rolnictwie. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska można zamówić również u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym, zapewniając wygodne i wszechstronne możliwości zakupów.

Sprzęt dla profesjonalistów blisko Ciebie

Powstanie drugiej placówki w Łodzi to dobra wiadomość dla przedsiębiorców z miasta oraz okolicznych miejscowości, którzy szukają produktów wysokiej jakości. Nowy sklep znajduje się przy ulicy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i zajmuje powierzchnię ponad 300 mkw. Podobnie jak w innych placówkach marki, klienci będą mieli okazję skorzystać z szerokiej gamy produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz możliwości odbioru zamówień złożonych w sklepie internetowym. Pierwszy punkt, znany dobrze klientom w Łodzi, mieści się przy ulicy Wydawniczej 1/3 (budynek F).

Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wynikiem tego jest otwarcie nowej placówki stacjonarnej. Łódź to ważne miejsce w centralnej Polsce, dlatego otwieramy kolejny punkt, w którym od teraz każdy profesjonalista będzie mógł kupić nasze produkty i zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy od naszych ekspertów. — mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

Planowane na 11 lipca otwarcie sklepu w Łodzi odbędzie się wraz z organizowanymi przez Würth Polska Dniami Otwartymi. Podczas wydarzenia będą miały miejsce prezentacje nowych produktów, a każdy klient będzie miał możliwość osobiście przetestować wybrany produkt i porozmawiać o jego cechach ze specjalistą. Dni Otwarte to także doskonała okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Würth Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz