Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Uruchomienie serii Mistrzowie Instalacji – praktyczne porady dla instalatorów już na YouTube!

Na kanale YouTube marki De Dietrich pojawiła się nowa seria filmów instruktażowych „Mistrzowie Instalacji” – praktyczne porady dla instalatorów. Cykl filmów instruktażowych ma wspierać rozwój profesjonalnych umiejętności instalatorów na każdym etapie ich kariery – od nowicjuszy po weteranów branży.

Uruchomienie serii Mistrzowie Instalacji – praktyczne porady dla instalatorów już na YouTube!
Uruchomienie serii Mistrzowie Instalacji – praktyczne porady dla instalatorów już na YouTube!

Eksperci BDR Thermea przekazują wiedzę

Seria „Mistrzowie Instalacji” to nowy cykl filmów, które dostarczają rzetelnych i praktycznych wskazówek dla wszystkich, którzy pragną podnieść poziom swoich usług w zakresie instalacji, uruchamiania oraz serwisowania systemów grzewczych. Eksperci z BDR Thermea Poland dzielą się swoim bogatym doświadczeniem, pokazując metody pracy, które są sprawdzone oraz efektywne.

Co pojawi się w poszczególnych odcinkach serii „Mistrzowie Instalacji”? – Sprawdź tutaj:

Cotygodniowa aktualizacja wiedzy

BDR Thermea Poland zaprasza na inspirującą podróż po świecie instalacji! Nowe odcinki serii emitowane będą co czwartek przynosząc nową dawkę wiedzy. To doskonała okazja, aby odkrywać najlepsze praktyki, techniki instalacyjne oraz porady, które sprawią, że Wasza praca będzie nie tylko łatwiejsza, ale i bardziej efektywna.

Pierwszy odcinek – jak to się robi

W inauguracyjnym odcinku „Mistrzowie Instalacji”, Marek Rawicki, manager ds. szkoleń w BDR Thermea Poland, prowadzi widzów przez proces montażu czujnika temperatury zewnętrznej do kotłów gazowych serii Inidens.

Nie przegapcie wiedzy ekspertów

Każdy film to skarbnica praktycznych informacji, gdzie szkoleniowcy BDR Thermea Poland udzielają porad, które usprawnią Waszą pracę. Seria będzie więc idealnym źródłem wiedzy, jak unikać typowych błędów i pracować zgodnie z najwyższymi standardami.

Dołączcie do społeczności

Subskrybujcie kanał De Dietrich na YouTube, aby na bieżąco śledzić nowości w serii „Mistrzowie Instalacji”. Przyłączcie się do rosnącej społeczności Mistrzów Instalacji – rozwijajcie swoje umiejętności, dzielcie się doświadczeniami i bądźcie na bieżąco z najnowszymi trendami w branży instalacyjnej.

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław
tel. 71 71 27 400, 801 080 881
email: [email protected]
www: dedietrich.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz