Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Profesjonalne doradztwo i wsparcie od STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej

STIEBEL ELTRON wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wprowadza nowy program dedykowany Instalatorom urządzeń z branży grzewczej. Już teraz, każdy może dołączyć do pilotażowego projektu i wejść do grona Instalatorów STIEBEL ELTRON. Partnerstwo to gwarancja sukcesu, który jest możliwy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołu ekspertów i indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego z Instalatorów.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie od STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej
Profesjonalne doradztwo i wsparcie od STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej

STIEBEL ELTRON to międzynarodowy koncern i jeden z wiodących światowych liderów na rynku w segmentach ogrzewania wody, ogrzewania elektrycznego oraz odnawialnych źródeł energii. Firma od ponad 98 lat rozwija technologię technik grzewczych, głównie pomp ciepła, wykorzystujących odnawialne źródła energii.

„Program dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej” to pilotażowy projekt STIEBEL ELTRON, dzięki któremu Instalatorzy mogą liczyć na wsparcie ekspertów na każdym kroku, a dodatkowo poszerzać swoją wiedzę i stać się oficjalnym Instalatorem STIEBEL ELTRON, wstępując do grona najwyższej klasy specjalistów.

W ramach partnerstwa, eksperci STIEBEL ELTRON zapewnią kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji i na każdym etapie realizowanego projektu: doradztwo, dobór, montaż i serwis. Instalatorzy skorzystać będą mogli z profesjonalnego doradztwa technicznego, obsługi eksperckiego zespołu, a przy tym wszystkim mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego projektu.

Doradztwo – pierwszy krok w realizacji projektu

W ramach fazy doradztwa, eksperci STIEBEL ELTRON podzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. W tym celu odbywać się będzie seria szkoleń dotyczących zapoznania z asortymentem, a także technikami związanymi z pompami ciepła solanka/woda i powietrze/woda.

Dodatkowo organizowane będą cykliczne szkolenia profesjonalnych Partnerów instalacyjnych, które będą mieć miejsce w biurach w Warszawie i Gdańsku, a także w formie online.

Instalatorzy objęci w Programie dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej, będą posiadać dostęp do narzędzi online, które znajdują się na dedykowanej platformie wsparcia ToolBox. To zbiór porad, instrukcji, a także kalkulatorów, które ułatwiają przygotowanie projektu i kalkulację zapotrzebowania energetycznego.

STIEBEL ELTRON swoim Partnerom oferuje również wsparcie marketingowe, a także szereg działań
w zakresie reklamy i promocji Instalatorów, jako godnych zaufania i polecenia.

Jak zostać Instalatorem STIEBEL ELTRON?

Aby dołączyć do Programu dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej wystarczy wejść na dedykowaną stronę zostan-instalatorem i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Następnie odpowiedzialna za projekt osoba, skontaktuje się ze wszystkimi Instalatorami i indywidualnie omówi szczegóły współpracy.

Więcej na: stiebel-eltron.pl

STIEBEL ELTRON POLSKA SP Z O O
Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 223956716
www:stiebel-eltron.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz