Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!

Spotkania z ekspertami z branży instalacyjnej, występy na żywo, darmowy poczęstunek w strefie gastronomicznej, emocjonująca Gra Targowa oraz konkursy z nagrodami. To wszystko będzie czekało na instalatorów podczas tegorocznych Targów Instalacje, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu.

Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!
Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!

 

Już po raz szósty instalatorzy odwiedzający Targi Instalacje będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej, dedykowanej dla nich strefy – Klubu Instalatora. Jest to miejsce, gdzie gwarantowana będzie świetna zabawa i wysokiej jakości doradztwo.

Czym jest Klub Instalatora?

To miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa odpoczynku, w której targowi goście mogą skorzystać z wielu fantastycznych atrakcji. Klub Instalatora jest za każdym razem tłumnie odwiedzany przez blisko 3 tysiące osób, które przyjeżdżają na Targi Instalacje w ramach Akcji Autokarowej, a także przez wszystkich pozostałych zainteresowanych gości obecnych na Instalacjach.

Klub Instalatora Targi Instalacje foto 3

Przyjedź na Targi Instalacje z hurtowniami partnerskimi Grupy SBS!

Już teraz można zgłaszać się do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej. Jej celem jest umożliwienie Instalatorom grupowego przyjazdu na targi. Akcja organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Grupę SBS. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Udział w akcji autokarowej jest bezpłatny. Dodatkowo, wybierając przyjazd z Grupą SBS, gwarantowana jest świetna zabawa, merytoryczne konsultacje, atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek w strefie gastronomicznej.

Partnerzy Klubu Instalatora

Jednym z głównych założeń Klubu Instalatora są merytoryczne rozmowy z najważniejszymi producentami w branży. W tym roku goście Klubu Instalatora będą mogli liczyć na spotkanie z inżynierami czterech liczących się na rynku marek, jakimi są: Grundfos, KAN, LG oraz Vaillant.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Ważnym miejscem na mapie Klubu Instalatora będzie scena, na której zaprezentowane zostaną nowości produktowe wystawców Klubu Instalatora. Nie zabraknie także oprawy artystycznej w postaci występu pięknych i niezwykle uzdolnionych artystek. Ponadto, jak zawsze, nie zabraknie wartościowych nagród! Goście Klubu Instalatora będą mieli podwójną szansę na wygraną: biorąc udział w konkursie na najciekawsze hasło promujące Klub Instalatora, jak również podczas Gry Targowej, która odbędzie się przy współpracy z zaprzyjaźnionymi producentami.

Klub Instalatora Targi Instalacje foto 1

Dlaczego warto przyjechać z Grupą SBS na Targi Instalacje w ramach Akcji Autokarowej?

  • bezpłatny przyjazd,
  • spotkanie z najważniejszymi producentami w branży,
  • konkursy i nagrody dla gości,
  • bezpłatny poczęstunek w strefie gastronomicznej,
  • wysokiej jakości rozrywka.

Jak zgłosić się do Akcji Autokarowej? Znajdź najbliższą Hurtownię Grupy SBS i zapisz się na przyjazd na Targi Instalacje! Pełna lista hurtowni znajduje się pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie.

ecieplo.pl objęło wydarzenie Patronatem Medialnym!

Źródło: instalacje.com

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel.: 061 8692000
e-mail: [email protected]
https://www.mtp.pl/pl/
https://www.facebook.com/TargiPoznanskie/

SBS Sp. z o.o.
ul. Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
tel. +48 42 663 54 00
fax +48 42 663 54 02
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz