.
Reklama
oknonet.pl
.

Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!

Spotkania z ekspertami z branży instalacyjnej, występy na żywo, darmowy poczęstunek w strefie gastronomicznej, emocjonująca Gra Targowa oraz konkursy z nagrodami. To wszystko będzie czekało na instalatorów podczas tegorocznych Targów Instalacje, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu.

Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!
Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!

 

Reklama
oknonet.pl

Już po raz szósty instalatorzy odwiedzający Targi Instalacje będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej, dedykowanej dla nich strefy – Klubu Instalatora. Jest to miejsce, gdzie gwarantowana będzie świetna zabawa i wysokiej jakości doradztwo.

Czym jest Klub Instalatora?

To miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa odpoczynku, w której targowi goście mogą skorzystać z wielu fantastycznych atrakcji. Klub Instalatora jest za każdym razem tłumnie odwiedzany przez blisko 3 tysiące osób, które przyjeżdżają na Targi Instalacje w ramach Akcji Autokarowej, a także przez wszystkich pozostałych zainteresowanych gości obecnych na Instalacjach.

Przyjedź na Targi Instalacje z hurtowniami partnerskimi Grupy SBS!

Już teraz można zgłaszać się do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej. Jej celem jest umożliwienie Instalatorom grupowego przyjazdu na targi. Akcja organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Grupę SBS. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Udział w akcji autokarowej jest bezpłatny. Dodatkowo, wybierając przyjazd z Grupą SBS, gwarantowana jest świetna zabawa, merytoryczne konsultacje, atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek w strefie gastronomicznej.

Partnerzy Klubu Instalatora

Jednym z głównych założeń Klubu Instalatora są merytoryczne rozmowy z najważniejszymi producentami w branży. W tym roku goście Klubu Instalatora będą mogli liczyć na spotkanie z inżynierami czterech liczących się na rynku marek, jakimi są: Grundfos, KAN, LG oraz Vaillant.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Ważnym miejscem na mapie Klubu Instalatora będzie scena, na której zaprezentowane zostaną nowości produktowe wystawców Klubu Instalatora. Nie zabraknie także oprawy artystycznej w postaci występu pięknych i niezwykle uzdolnionych artystek. Ponadto, jak zawsze, nie zabraknie wartościowych nagród! Goście Klubu Instalatora będą mieli podwójną szansę na wygraną: biorąc udział w konkursie na najciekawsze hasło promujące Klub Instalatora, jak również podczas Gry Targowej, która odbędzie się przy współpracy z zaprzyjaźnionymi producentami.

Dlaczego warto przyjechać z Grupą SBS na Targi Instalacje w ramach Akcji Autokarowej?

  • bezpłatny przyjazd,
  • spotkanie z najważniejszymi producentami w branży,
  • konkursy i nagrody dla gości,
  • bezpłatny poczęstunek w strefie gastronomicznej,
  • wysokiej jakości rozrywka.

Jak zgłosić się do Akcji Autokarowej? Znajdź najbliższą Hurtownię Grupy SBS i zapisz się na przyjazd na Targi Instalacje! Pełna lista hurtowni znajduje się pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie.

ecieplo.pl objęło wydarzenie Patronatem Medialnym!

Źródło: instalacje.com

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel.: 061 8692000
e-mail: [email protected]
https://www.mtp.pl/pl/
https://www.facebook.com/TargiPoznanskie/

SBS Sp. z o.o.
ul. Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
tel. +48 42 663 54 00
fax +48 42 663 54 02
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz