Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Kocioł gazowy na miarę potrzeb

Oszczędne, ekologiczne i przyjazne użytkownikom źródło ciepła znacząco wpływa na komfort życia. W związku z koniecznością wymiany “kopciuchów”, coraz więcej osób zastanawia się nad wyborem najlepszego rozwiązania do swojego domu. Z myślą o nich, firma Termet niedawno wprowadziła na rynek kocioł kondensacyjny, dostosowany do potrzeb współczesnych użytkowników.

Kocioł gazowy na miarę potrzeb
Kocioł gazowy na miarę potrzeb

Wysokie rachunki za gaz, niewielka przestrzeń w domu czy mieszkaniu, wydatki związane z serwisem… To czynniki związane z urządzeniami grzewczymi niskiej jakości, które potrafią spędzać sen z powiek niejednemu użytkownikowi. Firma Termet, postanowiła stworzyć kocioł kondensacyjny nowej generacji, który nie tylko nie będzie generował niepotrzebnych kosztów i stresu – zapewni komfort użytkowania i sprawdzi się również w mieszkaniach. To Ecocondens Nex – ultracichy, innowacyjny i gotowy do zasilania paliwem z domieszką wodoru.

Długowieczny i oszczędny

Kocioł został wyposażony w nowoczesny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej charakteryzujący się wysoką odpornością na korozję i zakamienienie, co zmniejsza ryzyko potrzeby wymiany tej kluczowej części i wydłuża życie urządzenia. Ponadto, Ecocondens Nex pozwoli zoptymalizować domowy budżet, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom. Kocioł został wyposażony w palnik CERAMAT z włókna ceramicznego, który gwarantuje szeroki zakres modulacji, pozwalający na optymalizację procesu spalania i oszczędność gazu.

Ecocondens Nex mat. pras. Termet 002

Idealny do mieszkania

Kocioł kondensacyjny Ecocondens Nex jest najcichszym urządzeniem o tej mocy na rynku. Ponieważ emitowane przez niego dźwięki nie przekraczają 37 dB, może być z powodzeniem stosowany nie tylko w domach – gdzie dysponuje się miejscem na oddzielną kotłownię. Bez przeszkód można go także zainstalować w mieszkaniu – w kuchni, bądź w łazience. Cicha praca kotła będzie niemal niezauważalna przez domowników – pracuje ciszej od lodówki.

Z myślą o przyszłości

Europa jest w procesie transformacji energetycznej, która w dużej części zmierza w stronę H2. Ecocondens Nex został przystosowany do spalania gazu z domieszką wodoru już teraz – dzięki temu zmiany dotyczące energetyki nie zaskoczą jego użytkowników. Co więcej – kocioł jest bardzo przyjazny środowisku – posiada najwyższą – 6 klasę NOx ze względu na bardzo niski poziom emisji tlenków azotu. Spełnia również wymagania programu “Czyste Powietrze”.

Więcej informacji o kotle można znaleźć w poniższym filmie:

Termet S.A.

Długa 13
58-160 Świebodzice
tel. +48 74 85 60 801
email: [email protected]
www: termet.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz