Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Inteligentny, energooszczędny i bezpieczny system grzewczy w domu dzięki ESBE CRx

Sterowniki serii CRx200 charakteryzują się łatwą obsługą i systemem samoadaptacyjnym ESBE. W ofercie znajduje się kilka modeli sterowników, które zwiększają efektywność różnych systemów grzewczych i ciepłej wody użytkowej.

Inteligentny, energooszczędny i bezpieczny system grzewczy w domu dzięki ESBE CRx
Inteligentny, energooszczędny i bezpieczny system grzewczy w domu dzięki ESBE CRx

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie produkty ESBE korzystały z inteligentnych rozwiązań i były przyjazne dla użytkownika. Podobne cechy mają nasze sterowniki, które dzięki ESBE Smart Software i systemowi samoadaptacyjnemu, dostosowują się do warunków i oczekiwań użytkownika.

Szereg możliwości

Produkty serii ESBE CRx200 (CRA, CRB, CRC, CRD) są bardziej inteligentne od dotychczasowych sterowników. Instalator lub użytkownik może podłączyć potrzebne komponenty i rozbudować urządzenie. Przykładowo, sterownik CRA można łatwo rozbudować do wersji CRB, CRC lub CRD, poprzez dodanie do niego czujnika temperatury lub modułu pokojowego. Oprogramowanie rozpoznaje podłączony lub usunięty komponent, co daje wiele możliwości. Funkcje, które pełni regulator, można także zmienić, demontując jego komponenty.

Seria siłowników z zintegrowanymi sterownikami ESBE CRx obejmuje również dwie specjalne wersje sterowników. Pierwszym z nich są sterowniki stałotemperaturowe CRK, przeznaczone do zastosowań, w których do ogrzewania i chłodzenia używana jest ta sama instalacja. Dzięki inteligentnemu przekaźnikowi, sterownik może sterować kierunkiem otwierania siłownika, gdy urządzenie grzewczo-chłodzące przełącza się między trybami pracy.

Drugim rodzajem specjalnych sterowników ESBE są sterowniki stałotemperaturowe CRS z oprogramowaniem dedykowanym do zastosowań z CWU i specjalnym czujnikiem zanurzeniowym. Dzięki inteligentnemu przekaźnikowi, CRS200 może pracować w trybie eliminacji bakterii Legionella, dezynfekcji termicznej (temperatura alternatywna).

Nowoczesne rozwiązania

ESBE Smart Software to rozwiązanie, dzięki któremu instalator lub użytkownik może w prosty sposób rozbudować sterownik do wersji z regulacją temperatury w trybie pokojowym, trybie zewnętrznym lub w trybie mieszanym. Jak działa to w praktyce? Można ulepszyć urządzenie w zależności od wymaganego poziomu komfortu temperaturowego. Nie trzeba wymieniać sterownika na nowy, ponieważ wystarczy go rozbudować (np. z wersji CRA do wersji CRD).

Inteligentny sterownik działa efektywnie dzięki systemowi samoadaptacyjnemu ESBE. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych ustawień, a jego czas reakcji dostosowuje się do wymagań systemu grzewczego.

Nie trać czasu na dodatkowe dostosowanie sterowników. Skorzystaj z inteligentnych rozwiązań ESBE i pozwól, by sterownik wykonał pracę za Ciebie!

Podsumowując, seria CRx obejmuje urządzenia, które będzie można rozbudować w przyszłości i dodawać kolejne funkcje. Jesteśmy otwarci na rozwój i rozwiązania przyszłości.

Dodatkowe informacje: esbe.eu

ESBE HYDRONIC SYSTEMS Sp. z o.o.
ul. Garbary 56
PL-61-758 Poznań
Tel. +48 61 85 10 728
E-mail: [email protected]
www: esbe.eu/pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz