Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Iglotech Katowice – zaprasza na uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji!

Iglotech zaprasza wszystkich Instalatorów na wyjątkowe wydarzenie - uroczyste otwarcie oddziału hurtowni w Katowicach w nowej, dogodnej lokalizacji! Już 4 sierpnia hurtownia zaprasza na ul. Józefa Mackiewicza 1!

Iglotech Katowice - zaprasza na uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji!
Iglotech Katowice - zaprasza na uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji!

Nowy oddział to nie tylko nowoczesne wnętrze z ekspozycją topowych urządzeń takich marek jak Östberg, Neoheat, Fuji Electric, czy Haier, lecz także przestrzeń pełna możliwości. Dużo większe powierzchnie magazynowe i ekspozycyjne to jeszcze szybszy czas realizacji zamówień, większa dostępność towarów od ręki i jeszcze większy wybór – ponad 3000 produktów dostępnych od zaraz.

Wszystko po to by być bliżej Ciebie i jeszcze bardziej wspierać Twój biznes!

Podczas otwarcia w Katowicach czekają na wszystkich liczne atrakcje, w tym pokazy montażowe, stoiska partnerskie, strefa chillout ‘u z regionalnymi przysmakami.

Tego dnia przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne. To również doskonała okazja, aby spotkać nasz zespół, porozmawiać z nami o Waszych potrzebach.

To wyjątkowe wydarzenie ponieważ w 2023 r. hurtownia Iglotech uroczyście obchodzi 30-lecie istnienia na rynku. Zapraszamy do wspólnego świętowania. Będziemy dostępni dla wszystkich w godzinach 9:00 – 15:00!

Do zobaczenia w Katowicach!

Więcej informacji na stronie www.iglotech.com

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz