Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Bezsmogowe ciepło dla pokoleń

Nowe kotły indukcyjne Pereko są wszechstronnie przebadane – spełniają najwyższe wymagania ochrony środowiska i oszczędności energii. Ich praca jest neutralna dla ludzi, zwierząt oraz roślin. Nie emitują spalin, dwutlenku węgla, siarki czy benzopirenów. Wykonane są z materiałów podlegających recyklingowi.

Bezsmogowe ciepło dla pokoleń
Bezsmogowe ciepło dla pokoleń [Źródło: kociol-indukcyjny.pl]

Kocioł π może ogrzewać zarówno pomieszczenia mieszkalne, jak i budynki o dużej kubaturze. Pojedyncze urządzenia można łączyć w kaskady, uzyskując tym samym nieograniczoną moc grzewczą.

Reklama
oknonet.pl

Sterownik umożliwia dopasowanie pracy kotła do korzystania z taryf G12/G12w, współpracę z instalacją fotowoltaiczną oraz czujnikami temperatury. Zapewnia prostą i intuicyjną obsługę.

Wymiennik ciepła wykonany jest ze stali nierdzewnej o długiej żywotności, która nie wchodzi w interakcję z innymi materiałami. Ma to bezpośredni wpływ na ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją, wysoką sprawność kotła oraz 20-letnią gwarancję.

Kocioł π szybko podgrzewa wodę do optymalnej temperatury – nawet 80 stopni. Dzięki temu możliwa jest jego współpraca z różnymi systemami ogrzewania tak podłogowego, jak i grzejnikowego.

Konstrukcja i wyposażenie kotła zapewniają prosty sposób podłączenia urządzenia do nowej, jak również już istniejącej instalacji np. w miejsce kotła gazowego lub na paliwa stałe.

W konstrukcji kotła π nie ma elementów ruchomych, które podlegają zużyciu. Dzięki temu na kocioł indukcyjny może zostać udzielona najdłuższa gwarancja na rynku.

Źródło: kociol-indukcyjny.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz