.
Reklama
https://ecoflow.com
.

Eko-Okna dołączają do programu Czyste Powietrze

Produkowana w zakładzie w Kornicach stolarka okienna i drzwiowa spełnia wymogi programu Czyste Powietrze - wybierając te produkty, będzie można skorzystać z atrakcyjnych dopłat. Okna i drzwi to elementy stolarki otworowej, które stanowią niezwykle istotny element każdego projektu. Zapewniają termoizolację, bezpieczeństwo i izolację akustyczną. Nie bez znaczenia jest także design, ale i to, czy stolarka produkowana jest w ekologiczny sposób i z dbałością o środowisko.

Eko-Okna dołączają do programu Czyste Powietrze
Eko-Okna dołączają do programu Czyste Powietrze

 

Reklama
oknonet.pl

 

Eko-Okna S.A. od lat są obecne we wszystkich programach mających na celu ograniczenie wydatkowania, szczególnie na ogrzewanie. Czyste Powietrze szczególnie przykuło naszą uwagę, ponieważ jako producent oferujemy klientom okna i drzwi, które najprościej rzecz ujmując – pomogą im zaoszczędzić. Nasze produkty są idealne dla termomodernizacji domu i mieszkania – mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego w Eko-Okna S.A.

Czyste Powietrze to program rządowy, który obejmuje kompleksowe prace termomodernizacyjne. Jego budżet to aż 103 mld PLN. Dotyczy on wymiany okien, drzwi, ocieplenia budynków oraz wymiany źródła ciepła. Ograniczenie zbędnych strat ciepła pozwoli zmniejszyć rachunki za prąd i ogrzewanie, a także zadbać o czyste powietrze w miejscu zamieszkania. Skorzystanie z programu pozwoli uzyskać refundację nawet do 90% kosztów inwestycji.

Termomodernizacja z Eko-Okna S.A. – co warto wiedzieć?

Z ulgi skorzystać mogą właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych. Program jest realizowany w latach 2018-2029. Wnioski są przyjmowane do 30.06.2027 r. Wniosek można złożyć osobiście w oddziale WFOŚiGW, pocztą lub przez internet. Program obejmuje wymianę okien, drzwi zewnętrznych, a także drzwi balkonowych i okien połaciowych.

Koszty inwestycji

Maksymalna kwota zwrotu inwestycji to 53 tys. zł. Z kolei koszt minimalny wynosi 7 tys. zł. Inwestycje przekraczające 53 tys. mogą otrzymać dodatkowe wsparcie w postaci pożyczki (oprocentowanie zmienne WIBOR 3M + 70 punktów bazowych, ale nie mniej niż 2% rocznie). Kwota dofinansowania zależny od miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym.

Więcej: ekookna.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz