.
Reklama
https://ecoflow.com
.

 SYSTEM INTELIGENTNEGO ZARZĄDZANIA DOMEM JEST DLA KAŻDEGO

Nowe technologie są bardzo skomplikowane, tylko młodzi są w stanie je „ogarnąć” – tak głosi popularny stereotyp i tak niestety myśli wielu z nas. Jednak prawda jest zupełnie inna – rozwój techniki ma maksymalnie ułatwić nam funkcjonowanie, a urządzenia stają się coraz prostsze i bardziej intuicyjne w obsłudze. O tym właśnie mówi nowa kampania Resideo. Jej bohaterem jest chłopiec, który uczy swoich dziadków obsługi systemu bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem evohome Honeywell Home. I wcale nie jest to długa, mozolna nauka – starsi państwo błyskawicznie zaprzyjaźniają się z urządzeniem i już po chwili bez żadnego problemu ustawiają preferowaną temperaturę w każdym pomieszczeniu swojego domu.

 SYSTEM INTELIGENTNEGO ZARZĄDZANIA DOMEM JEST DLA KAŻDEGO [ źródło: www.resideo.com]
 SYSTEM INTELIGENTNEGO ZARZĄDZANIA DOMEM JEST DLA KAŻDEGO [ źródło: www.resideo.com]

Evohome Honeywell Home to inteligentny termostat, który pozwala kontrolować temperaturę w 12 różnych strefach domu, zapewniając komfort cieplny w każdym pomieszczeniu, a jednocześnie zwiększając energooszczędność.  Systemem tym można sterować zdalnie poprzez urządzenia mobilne z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do Internetu i zainstalowana aplikacja.
Evohome to wybór  dla profesjonalnych instalatorów, jak i dla konsumentów. Wykorzystanie rozwiązań typu „All-in-one” ułatwia proces obsługi, a instalacja możliwa jest niemalże w każdym domu. Dzięki współpracy z pompą ciepła system pozwoli kontrolować temperaturę z dowolnego miejsca nawet w 12 strefach grzewczych. Utrzymanie komfortowych temperatur możliwe jest cały czas, bez względu na porę roku i pogodę, dzięki dodatkowej funkcji chłodzenia. Evohome dopasowuje temperaturę pomieszczeń na podstawie warunków pogodowych, a także poprzez analizę szybkości nagrzewania się pomieszczeń.

Reklama
oknonet.pl

Seria programowalnych termostatów T4 Honeywell Home
Zaprojektowana z myślą o zastosowaniach domowych i małych obiektach komercyjnych seria T4 umożliwia planowanie temperatury, zapewniając poziom użyteczności i automatycznego sterowania. Dzięki odchylanej listwie zaciskowej i standardowym wymiarom montażowym termostaty te upraszczają również proces instalacji. Użytkownicy są w stanie w prosty sposób obsługiwać urządzenie. Posiadają przejrzysty wyświetlacz cyfrowy z czytelnymi ikonami i prostym dostępem do menu. Dzięki funkcji optymalizacji, poprzez którą urządzenie uczy się, jak ogrzewane jest pomieszczenie, termostat wymaga jedynie niewielkiej interakcji z klientem.

Seria programowalnych termostatów T3 Honeywell Home
Stanowi on rozwiązanie dla osób, które chcą kontrolować swój komfort w prosty sposób. Do wyboru jest harmonogram 7-dniowy, 6 różnych okresów w zależności od potrzeb, tryb urlopowy lub prosty tryb pozwalający jednym kliknięciem zaprogramować harmonogram na godzinę do przodu. Termostat T3 korzysta z zaawansowanego, samouczącego się algorytmu, który zapewnia kontrolę nad temperaturą i wydajnością pracy kotła. Jest kompatybilny z kotłami standardowymi i dwufunkcyjnymi, ogrzewaniem podłogowym oraz zaworami strefowymi. Jego dodatkowe funkcje to np. ochrona przed zamarzaniem (dzięki której rury w domu nigdy nie zamarzną) czy automatyczna regulacja zegara w przypadku sezonowych zmian czasu.

źródło: resideo.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz