Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Vertiv dołącza do sieci partnerów NVIDIA

Vertiv wnosi do sieci partnerskiej NVIDIA swoje doświadczenie w zakresie infrastruktury zasilania i chłodzenia o wysokiej gęstości, aby zapewnić wsparcie podczas wdrażania rozwiązań akceleracji obliczeń oraz związanych ze sztuczną inteligencją.

Vertiv dołącza do sieci partnerów NVIDIA
Vertiv dołącza do sieci partnerów NVIDIA

Vertiv, dołączył do sieci partnerskiej NVIDIA Partner Network (NPN) i uzyskał status Solution Advisor: Consultant. Umożliwi to rozszerzenie współpracy w zakresie wymiany doświadczeń związanych z pełnym portfolio rozwiązań Vertiv w zakresie zasilania i chłodzenia.

NPN to globalny program dla partnerów technicznych, którzy oferują rozwiązania bazujące na produktach NVIDIA lub współpracujące z nimi. Vertiv dołączył do sieci wiodących producentów oprogramowania, dostawców usług chmurowych, producentów sprzętu i integratorów systemów, aby zaoferować swoje doświadczenie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań infrastrukturalnych związanych z akceleracją obliczeń. Program NPN zapewnia dostęp do szeregu korzyści, w tym wsparcia technicznego, szkoleń oraz możliwości współpracy, przez co pomaga partnerom dostarczać innowacyjne rozwiązania swoim klientom.

Vertiv współpracuje z firmą NVIDIA w zakresie badań, rozwoju i prac inżynieryjnych od wielu lat, projektując innowacyjne produkty i rozwiązania, które wspierają wdrażanie technologii NVIDIA na całym świecie – powiedział Giordano (Gio) Albertazzi, dyrektor generalny Vertiv. – Połączyliśmy nasze unikalne doświadczenie w zakresie rozwiązań zasilania i chłodzenia z najnowocześniejszymi platformami NVIDIA, aby móc sprostać potrzebom najbardziej wymagających obliczeniowo aplikacji i wspierać wdrażanie mechanizmów sztucznej inteligencji na całym świecie. Obecnie współpracujemy nad stworzeniem najnowocześniejszą infrastruktury chłodzenia cieczą dla centrów danych nowej generacji, wyposażonych w komputery NVIDIA GB200 NVL72.

Rozwiązania Vertiv w zakresie zasilania i chłodzenia o wysokiej gęstości zostały zaprojektowane z myślą zapewnieniu bezpieczeństwa, optymalnej wydajności i wysokiej dostępności procesorów graficznych (GPU) nowej generacji, odpowiedzialnych za najbardziej intensywne obliczenia związane ze sztuczną inteligencją. Spełnienie ich wymagań umożliwia szerokie portfolio rozwiązań Vertiv do chłodzenia cieczą, takich jak jednostki dystrybucji czynnika chłodzącego Vertiv Liebert XDU, dzielone wewnętrzne agregaty chłodnicze Vertiv Liebert XDM i instalowane z tyłu szafy rack wymienniki ciepła Vertiv Liebert DCD. Aby umożliwić większy pobór mocy i wysoką wydajność urządzeń zainstalowanych w szafie rack, przy jednoczesnej minimalizacji zajmowanej przez nie powierzchni, rozszerzona została rodzina modułów dystrybucji zasilania (PDU) Vertiv Geist.

Źródło: Vertiv

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz