Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Tego jeszcze nie grali! Rusza letnie kino rowerowe ze wsparciem Kärcher! Już w piątek we Wrocławiu

Kina plenerowe - znane już mieszkańcom polskich miast eventy wakacyjne, które są chętnie odwiedzane i już na trwałe wpisały się w harmonogram letnich imprez w miastach. Jednak tego, co grupa Impel oraz wpierająca projekt firma Kärcher zaplanowały na sezon wakacyjny 2022 z pewnością jeszcze nigdzie „nie grali”. Imprezy w ramach kampanii „To nas kręci” odbędą się w dziesięciu miastach Polski.

Tego jeszcze nie grali! Rusza letnie kino rowerowe ze wsparciem Kärcher! Już w piątek we Wrocławiu
Tego jeszcze nie grali! Rusza letnie kino rowerowe ze wsparciem Kärcher! Już w piątek we Wrocławiu

Podczas nich film wyświetli się na ekranie tylko pod jednym warunkiem. Jeśli widzowie pedałując na rowerach stacjonarnych dostarczą energii potrzebnej do projekcji. Jest to wyjątkowy cykl wydarzeń, który promuje postawy ekologiczne oraz aktywność fizyczną. Pierwsza odsłona rowerowego kina odbędzie się już pierwszego lipca we Wrocławiu.

W miejscu każdego z pokazów postawione zostaną energorowery połączone z ekranem i projektorem filmowym. Jolanta Zachara, dyrektor marketingu Kärcher tak skomentowała udział marki w tym projekcie:

Kärcher w Polsce bierze udział w niekonwencjonalnym projekcie Grupy Impel (pro-ekologiczne ‘na rowerach’ kino plenerowego), który przez relaksująca letnią formułę wzmocnić ma wrażliwości mieszkańców dużych miast Polski w zakresie ekologii oraz podejmowania właściwych dla nas wszystkich i naszej planety, codziennych wyborów. Jesteśmy tu, bo wiemy, że warto. Już niemal na co dzień wszyscy doświadczamy zmian pogodowych zmieniających jakość naszego życia. Bezśnieżne zimy, huraganowe wiatry, wysokie temperatury, długie okresy bezdeszczowe. Czy zatem nadal możemy beztrosko korzystać z zasobów Ziemi? Nie, bo istotna dla przyszłości planety i życia kolejnych pokoleń jest nasza dzisiejsza dbałość o zachowanie malejących zasobów naturalnych, w Polsce szczególnie wody pitnej. Nasze nawyki, zwyczaje, to jak żyjemy wpływa na planetę. Możemy i winniśmy wybierać ekologicznie.

Na widzów oprócz dobrej rozrywki czekać będzie również „quiz ekologiczny”, w którym na miejscu każdy z widzów może wziąć udział i sprawdzić swoją świadomość w zakresie ekologii.

Grupa Impel oraz zapraszani do współpracy Partnerzy i Patroni każdego dnia podejmują szereg działań minimalizujących negatywny wpływ na środowisko. Jednocześnie staramy się kreować produkty i usługi przyjazne środowisku. Wszyscy partnerzy i patroni aktywnie uczestniczący w tym projekcie, a w szczególności Kärcher, który dołączył do nas jako pierwszy, są przekonani, że suma i synergia nawet naszych działań odnosi wymierne korzyści dla środowiska. Dlatego chcemy zainspirować widzów kina rowerowego do tego, by w okresie wakacji znaleźć w swoim codziennym funkcjonowaniu przynajmniej jeden obszar, w którym postaramy się podjąć „eko-wyzwanie” i wypracować pro-ekologiczny nawyk.– dodaje Dawid Frik, dyrektor marketingu Grupy Impel.

Wydarzenie odbędzie się 1. lipca (piątek) o godz. 22:00 przy Wrocławskiej Fontannie obok Hali Stulecia. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Źródło: karcher.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz