Reklama
konferencjaeuropower.pl

SolarSpot partnerem „Przebojowego kina letniego Radia Zet”

SolarSpot, dynamicznie rozwijająca się spółka z branży fotowoltaicznej, została po raz pierwszy partnerem wydarzenia „Przebojowe kino letnie Radia Zet”.

SolarSpot partnerem „Przebojowego kina letniego Radia Zet"
SolarSpot partnerem „Przebojowego kina letniego Radia Zet" [Źródło: solarspot.com.pl]

Przez całe wakacje w każdą sobotę słuchacze z kolejnych miast mogą po zachodzie słońca oglądać światowe hity filmowe. Dzięki nawiązanej współpracy, wcześniej w M1, przy którym odbywa się wydarzenie, można porozmawiać o zeroemisyjności i obniżeniu rachunków za energię elektryczną z doradcami SolarSpot.

Doradcy Solarspot są dostępni w godz. 10.00-19.00 przy stoisku firmowym, w pobliżu wyspy Radia Zet. W ramach współpracy prezentowany jest m.in. spot SolarSpot na antenie Radia Zet, branding strefy kina samochodowego czy zapowiedzi na antenie Radia Zet. Materiały i stoisko handlowe firma dostarczyła we własnym zakresie.

Zdecydowaliśmy się na współpracę przy „Przebojowym kinie letnim Radia Zet” ze względu na jego popularność wśród słuchaczy Radia Zet i miłośników kina oraz lokalizację wydarzenia w różnych częściach kraju. Liczymy na to, że współpraca przy takim cyklicznym wydarzeniu wzmocni markę SolarSpot, tym bardziej, że z naszych usług można skorzystać w całej Polsce – mówi Ryszard Czajka, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży SolarSpot.

10 lipca „Przebojowe kino samochodowe Radia ZET” odbędzie się w Czeladzi na parkingu przy tamtejszym centrum handlowym M1. Bezpiecznie i bezpłatnie można obejrzeć film „Joker”, z brawurową rolą nagrodzonego Oscarem Joaquina Phoeniksa. W zeszłym tygodniu widzowie w Krakowie oglądali film „Dżentelmeni”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Jakie miasta i filmy są jeszcze na liście tegorocznej trasy „Przebojowe kino letnie Radia Zet”?

» Radom 17/07 – Kłamstewko
» Bytom 24/07- Parasite
» Łódź 31/07- Greenland
» Częstochowa 07/08 – Pewnego razu w Hollywood
» Zabrze 14/08- Sokół z masłem orzechowym
» Warszawa 21/08 – Bohemian Rhapsody
» Poznań 28/08 – Palm Springs

SolarSpot to spółka, która świadczy na terenie całej Polski kompleksowe usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) – od doradztwa klienta i wsparcia w zdobyciu dofinansowania, aż po montaż i zapewnienie gwarancji. Dotychczas zrealizowała ponad 2 tysiące instalacji w całej Polsce dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym flagową instalację fotowoltaiczną na dachu Ergo Areny.

Źródło: solarspot.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz