Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

SolarEdge wyróżniony nagrodą Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023

Firma SolarEdge Technologies otrzymała nagrodę Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023. Wyróżnienie jest dowodem uznania za zaangażowanie SolarEdge w promowanie zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego podejścia do środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego.

SolarEdge wyróżniony nagrodą Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023
SolarEdge wyróżniony nagrodą Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023

Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym są wyróżniane firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem. Organizatorem programu Symbol jest PubliCity Media Group, wydawca Monitora Biznesu, Monitora Rynkowego oraz serwisu MonitorRynkowy.pl.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymania nagrody Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023. To dla nas potwierdzenie, że nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju są zauważane i doceniane. Działania ESG są dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i misją, którą wypełniamy z pełnym zaangażowaniem, pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie energii odnawialnej – mówi Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Technologies Poland.

SolarEdge od lat koncentruje swoje wysiłki na opracowywaniu technologii, które umożliwiają bardziej efektywne wykorzystanie energii, zmniejszając tym samym ślad węglowy i wspierając globalne cele zrównoważonego rozwoju.

SolarEdge

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz