.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Ranking – firmy przyjazne elektromobilności

Przedsiębiorco! Jeśli masz w swojej firmie auta elektryczne – weź udział w rankingu „Firmy przyjazne elektromobilności”. Ranking firm i instytucji w Polsce przyjaznych elektromobilności ma na celu pokazanie Przedsiębiorcom, że warto wymieniać flotę firmowych aut na elektryczne. Ranking realizowany jest przez Fundację Czyste Powietrze w ramach kampanii Elektromobilność – Zielone Światło dla Klimatu.

Ranking - firmy przyjazne elektromobilności [źródło: raport.togetair.eu]
Ranking - firmy przyjazne elektromobilności [źródło: raport.togetair.eu]

Celem rankingu jest wyróżnienie instytucji i przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na wymianę swojej floty na auta elektryczne. Zgłoszenie do rankingu następuje po zapoznaniu się z regulaminem rankingu, za pośrednictwem wysłania wiadomości mailowej na adres [email protected]

Reklama
oknonet.pl

REGULAMIN RANKINGU

Ranking będzie dostępny online na stronie togetair.eu, a laureaci zostaną zaprezentowani podczas Szczytu Klimatycznego TOGETAIR, który odbędzie się w dniach 20-21-22 kwietnia 2022 r. Udział w rankingu jest bezpłatny.

Zapraszamy do zgłoszenia się do rankingu. Chcemy pokazać, że rozwój elektromobilności jest dostępny w każdego rodzaju działalności i że opłaca się on nam wszystkim, zarówno w krótszej, jak i w długofalowej perspektywie. Liczymy, że Przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się do rankingu będą przykładem dla innych, wahających się jeszcze przedsiębiorców, że jednak warto wymieniać flotę firmową na elektryczną – komentuje Agata Śmieja, Prezes Fundacji Czyste Powietrze oraz pomysłodawczyni Szczytu Klimatycznego TOGETAIR.

Dla kogo ranking?

Do udziału w rankingu firm najbardziej przyjaznych elektromobilności i zaangażowanych w rozwój zeroemisyjnego transportu może zgłosić się każda firma bądź instytucja, która ma w swojej flocie samochody w pełni elektryczne lub hybrydy PHEV oraz stosuje rozwiązania elektromobilne w codziennej działalności biznesowej.

Etapy konkursu:

W marcu realizowana będzie kampania informacyjna o naborze do rankingu. Od 30.03.2022 r. do 15.04.2022 nastąpi analiza zgłoszeń i opracowanie raportu. Zwycięzcy rankingu zostaną ogłoszeni i docenieni podczas Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2022 w trakcie panelu poświęconego tematyce elektromobilności w dniach 20-22 kwietnia 2022 r. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez partnerów Szczytu oraz relacjonowane przez zaproszone media.

Ranking zostanie zaprezentowany w formie raportu podsumowującego korzyści z posiadania floty aut elektrycznych w firmie, przedstawiającego metodologię, kluczowe wnioski i laureatów. Będzie dostępny online na stronie togetair.eu .

źródło: raport.togetair.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz