.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

OEM Heating — Profesjonalne Rozwiązania dla Efektywności Energetycznej

OEM Heating to innowacyjna firma zajmująca się dostawą, montażem i serwisem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji. Od momentu swojego powstania, firma zdobyła uznanie klientów dzięki profesjonalizmowi, zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym oraz kompleksowej obsłudze w zakresie ubiegania się o dofinansowanie. Oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, wspólnotom mieszkaniowym, jak i przedsiębiorcom.

OEM Heating — Profesjonalne Rozwiązania dla Efektywności Energetycznej
OEM Heating — Profesjonalne Rozwiązania dla Efektywności Energetycznej [źródło: www.oemheating.pl]

Jednym z głównych atutów OEM Heating jest jego zaangażowanie w pomaganie klientom w ubieganiu się o różnego rodzaju dofinansowania. Firma oferuje wsparcie w kompleksowym opracowywaniu wniosków dla programów, takich jak:

  • Czyste Powietrze to program rządowy, który wspiera inwestycje w odnawialne źródła energii oraz modernizację budynków w celu poprawy jakości powietrza. Program ten obejmuje dofinansowanie na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz innych ekologicznych technologii energetycznych. Dofinansowanie do 136 200 zł.
  • Mój Prąd zachęca właścicieli budynków do inwestowania w panele fotowoltaiczne w celu produkcji energii elektrycznej na własne potrzeby. Dzięki fotowoltaice użytkownicy mogą generować elektryczność z odnawialnego źródła, co pozwala na obniżenie rachunków za energię elektryczną oraz korzystanie z ekologicznych rozwiązań. Dofinansowanie do 58 000 zł.
  • Moje Ciepło wsparcie zakupu i montażu pomp ciepła dla nowych budynków jednorodzinnych. Dofinasowanie do 21 000 zł.
  • Agroenergia program stworzony z myślą o gospodarstwach rolnych, które mają na celu ochronę środowiska. Dofinansowanie można uzyskać m.in. na fotowoltaikę, pomy ciepła i magazyny energii. Przy większych instalacjach między mocą 30 a 50 kW można zdobyć aż 25 000 zł.
  • Grant OZE dofinansowanie na projekty związane z Odnawialnymi Źródłami Energii dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. przysługuje na realizację przedsięwzięcia polegającego na zakupie, montażu, budowie lub modernizacji instalacji odnawialnego źródła energii. Wysokość dofinansowania wynosi 50% kosztów inwestycji.
  • Dofinansowania z BKG dla firm obejmuje różne programy wspierające inwestycje w efektywne źródła energii, w tym kredyt ekologiczny: dofinansowanie na częściową spłatę kredytu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Poziom dofinansowania od 25% do 80 % w zależności od rodzaju wydatku, wielkości przedsiębiorstwa oraz lokalizacji inwestycji.
Reklama
oknonet.pl

OEM Heating oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie audytu energetycznego, charakterystyk oraz świadectw energetycznych. Audyt energetyczny to szczegółowa analiza zużycia energii w obiekcie w celu określenia efektywności energetycznej oraz wskazania potencjalnych oszczędności. Na jego podstawie firma jest w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, takie jak instalacja fotowoltaiczna czy pompa ciepła, aby obniżyć koszty energii.

Warto również zaznaczyć, że od 28 kwietnia 2023 roku w Polsce obowiązuje ustawa o charakterystyce energetycznej. Zgodnie z nią, wszyscy właściciele budynków, bez względu na ich typ (mieszkalne czy użytkowe), są zobowiązani do posiadania ważnej charakterystyki energetycznej. To istotny dokument zawierający informacje o efektywności energetycznej budynku, który jest wydawany na podstawie przeprowadzonego audytu energetycznego.

Dzięki specjalistycznemu podejściu i wiedzy z zakresu audytu energetycznego, OEM Heating pomaga klientom w przygotowaniu niezbędnej charakterystyki energetycznej. Dzięki temu klienci mogą spełnić wymogi ustawy oraz mieć pełną kontrolę nad zużyciem energii w swoich budynkach.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych korzystnych ofertach. Sprawdź naszą ofertę na oemheating.pl oraz www.facebook.com

Źródło: oemheating.pl

OEM Heating
Jana Pawła II 13,
25-025 Kielce
tel: 734783618/ 734784801
e-mail: [email protected] / [email protected]
www.oemheating.pl
www.facebook.com
www.facebook.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz